Молода дружина Віктора Павліка подає до суду? Катя вже знайшла собі адвоката, який виб’є для неї компенсацію

Молода дружина Віктора Павліка Катя завжди мала конфлікти з журналістами. Дівчина сварилася на Дмитра Гордона, представників програми "ТСН" та "Зірковий шлях", які за її думкою, псували її репутацію. Репяхова все частіше засмучується через увагу преси до неї, вже готова боротися за своє добре ім'я.

Бути знаменитою, публічною персоною — випробування не з простих. Це зайвий раз доводить реакція молодої дружини Віктора Павліка Каті, яка намагається відбілити свою репутацію після черги скандалів, що її заплямували.

Молода дружина Віктора Павліка подає до суду

Перша зустріч співака та його майбутньої благовірної сталася, коли він навіть і не задумувався про розлучення з третьою обраницею Лорою. Але доля склалася таким чином, що Катя виявилася його коханкою, а згодом її ім’я зявилося в його паспорті. Колишня дружина артиста не стала мовчати, як це зазвичай відбувається, і розпочала боротьбу з молодою суперницею на очах у всієї України. Звісно, безкінечні скандали приваблюють аудиторію, яка досі не може розібратися, хто і в чому винен.

Молода дружина Віктора Павліка подає до суду

Окрім Лариси Созаєвої, на нерви мододої мами діє й українська преса, що складає часом не найприємніші заголовки. Якщо раніше дівчина просто ділилася своїми емоціями щодо них, то зараз вдалася до попереджень.

Молода дружина Віктора Павліка подає до суду. Скріншоти особистої сторінки Каті

Дівчина прозоро натякнула, що у будь-яку хвилину може знайти собі адвоката та подати до суду за наклеп. Юристи, які готові надати свої послуги публічній персоні не змусили на себе чекати і почали писати Каті в Дірект. Так, одна з підписниць повідомила дівчині, що її чоловік може влаштувати їй компенсацію від ЗМІ у 300 тисяч гривень за наклеп. Відповідний скріншот з’явився в інста-сторіз зіркової дружини. Та чи наважиться вона діяти таким чином буде видно.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини