Камалія налякала мережу фото без макіяжу: дружина олігарха не дарма витрачає на свою зовнішність мільйони

44-річна українська співачка Камалія щодня насолоджується материнством і ділиться цими чуттєвими моментами зі своїми прихильниками в особистому блозі. Артистка довгі роки мріяла про дітей, проте здійснити цю заповідну мрію вона змогла лише у 2013 році. Тоді у неї та її коханого на світ з’явилися відразу дві дівчинки-двійнята, яких назвали Мірабеллою та Арабеллою.

Дочки Камалії та Захура – Мірабелла зліва, Арабелла справа
Дочки Камалії та Захура – Мірабелла зліва, Арабелла справа

Після народження маленьких красунь у мережі з’являлося чимало чуток про те, що Камалія народила не сама, а зверталася за допомогою до сурогатної мами. Сама співачка заперечує усі ці домисли та називає людей, які їх поширюють, злими та жорстокими. Вона довго мріяла про цей момент, тож зараз сповна радіє материнству та не дозволяє нікому брехати про її родину.

Для своїх дівчаток виконавиця намагається бути не просто наставницею та виконувати свій батьківський обов’язок, жінка прагне стати для них найближчою подругою, тому повністю розділяє з Арабаллою та Мірабеллою дозвілля.

Так у своєму особистому блозі зірка вітчизняної естради показала, як вони з доньками роблять маски для обличчя. “Масковий режим”, – жартівливо підписала артистка свою публікацію.

Камалія показалася без макіяжу і насмішила мережу: навіть рідні доньки не впізнали маму-співачку
Камалія показалася без макіяжу і насмішила мережу

Камалія показала серйозний і стриманий вираз обличчя, а дівчата, навпаки, зробили вуста бантиком, немовби надсилають повітряні поцілунки підписникам своєї матусі. Усі троє одягнені, судячи зі знімку, у домашні костюми або піжами.

Нагадаємо, що сестри нещодавно відсвяткували свій восьмий день народження, заради якого їхній тато, мільйонер Захур Мохаммад, влаштував гучну вечірку в стилі Дісней. Зараз Арабелла та Мірабелла навчаються в одній із елітних шкіл Києва.

Популярне зараз

Схожі новини