Арсен Мірзоян був помічений в рідному Запоріжжі, де живе його колишня дружина: Тоня Матвієнко тепер сама

Доленосна зустріч Мірзояна і Матвієнко відбулася на знімальному майданчику вокального шоу “Голос країни”. Тоня пішла на проєкт, аби розпочати власну співочу кар’єру окремо від імені знаменитої матері. Арсен мріяв змінити професію і підкорити сцену. Крім того, на “Голосі” він втілював образ зразкового сім’янина, адже дома в Запоріжжі на нього чекали дружина Анна і двоє синів.

Сини Арсена Мірзояна від першого шлюбу

Самі того не очікуючи, Мірзоян і Матвієнко дуже здружилися під час участі в шоу, хоча спершу Антоніна не сподобалася Арсену, оскільки не привіталася з ним, коли зайшла на студію записуватися. Втім, згодом спілкування налагодилося та висхідні зірки навіть влаштували спільний тур Україною. Тоді ж вони і зрозуміли, що відчувають одне до одного дещо більше, ніж просто дружбу.

В одному зі своїх інтерв’ю Мірзоян розповідав, що близько року жив з думками, а чи варто руйнувати родину заради нових почуттів, які, можливо, ні до чого не призведуть. Зрештою Арсен прийшов до того, що має бути чесним і перед собою, і перед дружиною.

Арсен Мірзоян з колишньою дружиною і Тонею Матвієнко
Колишня дружина Арсена Мірзояна і Тоня Матвієнко

Так Анна і дізналася про появу в житті чоловіка іншої жінки. При розлученні співак віддав їй все, що мав, а також справно сплачує аліменти на дітей.

З Тонею Матвієнко Мірзоян створив нову сім’ю. Пара виховує дочку Ніну і живе в Києві, однак днями Арсен опублікував кадри з Запоріжжя.

Арсен Мірзоян був помічений в Запоріжжі
Арсен Мірзоян був помічений в Запоріжжі

Що саме стало причиною поїздки туди, де проходило минуле життя зірки, невідомо, однак не виключено, що він бачився з синами. Раніше артист розповідав, що намагається якомога частіше зустрічатися з дітьми попри розлучення з їхньою матір’ю.

Популярне зараз

Схожі новини