Христина Соловій перервала мовчання після того, як Вакарчуку народила сина інша: “Я не хочу бути однією з”

Молода українська співачка Христина Соловій підкорила сцену після участі у вокальному шоу "Голос країни". Тоді ж розповсюдилися чутки про те, що талановита виконавиця так приглянулася Святославу Вакарчуку, що між ними зав'язався роман, але нещодавно лідеру гурту "Океан Ельзи" народила сина інша жінка.

Особисте життя Святослава Вакарчука останнім часом набуло широкого розголосу. Пов’язано це з кардинальними змінами в ньому. Так, на початку літа 2021-го музикант повідомив про розлучення зі своєю дружиною Лялею Фонарьовою після більш ніж 20 років разом, а наприкінці літа стало відомо, що артист вперше став батьком. Подейкують, що саме нова обраниця Святослава доклала руку до його розриву з Лялею.

Ляля Фонарьова та Святослав Вакарчук
Святослав Вакарчук і Ляля Фонарьова розлучилися

Офіційно невідомо, хто та жінка, але в публічному полі давно ходять чутки про роман Вакарчука і Христини Соловій – підопічної музиканта з шоу “Голос країни”. Він вже давно звик до подібних підозр і ніяк на них зазвичай не реагує, вона ж ясно дала зрозуміти, що дітей йому не народжувала, а новину почула ще до її розголосу в ЗМІ:

“Я дізналася про подію трохи раніше, ніж це офіційно стало відомо, і намагалася приховати, що я це знаю”, – зізналася Христина Каті Осадчій.

Святославу Вакарчуку і Христині Соловій приписують роман
Святославу Вакарчуку і Христині Соловій приписують роман

Зараз Соловій поступово розвиває творчу кар’єру, яку продюсує Вакарчук, Вона, до речі, перша артистка, чиїм продюсером став фронтмен “Океан Ельзи”. Молода співачка не приховує – коли тільки переїхала в Київ, аби займатися музикою, було складно. Лише згодом вона зрозуміла, що потрібно частіше слухати себе, а не підлаштовуватися під інших.

“Це дуже виснажує, людина швидко вигорає. Я не хочу бути однією з таких людей, тому я стараюся слухати себе і всім раджу робити так само. Ви проживаєте своє життя не для того, щоб комусь сподобатися”, – підсумувала Христина.

Свої думки Соловій висловила на власній сторінці в Інстаграм та підкріпила новим фото.

Популярне зараз

Схожі новини