Олександр Пономарьов наговорює на екс-дружину Мозгову? Стала відома справжня причина їхнього розлучення

Шлюб Народного артиста України Олександра Пономарьова та продюсерки Олени Мозгової і був зруйнований багато років тому, але артисти не припиняють обговорювати його розмова журналістами і додавати нових деталі, які суттєво змінюють загальну картину. Що ж сталося насправді, дізнайтеся у нашій статті.

Олена Мозгова ніколи не приховувала причини свого розлучення з Олександром Пономарьовим. Після того, як жінка зрозуміла, що закохалася в іншого, вона прийшла до свого батька-композитора та заявила про бажання розійтися з благовірним. За словами Олени, Микола Мозговий її підтримав, адже ніколи не хотів її весілля з виконавцем. Тривалий час у подружжя була боротьба за майно, яке жінка намагалася вибороти для своєї доньки Євгенії. А музикант зберігав мовчання, ніяк не коментуючи усе що відбувається.

Олександр Пономарьов наговорює на екс-дружину Мозгову

Після розриву Пономарьов публічно дарував колишній квіти, і ніколи не псував її репутації. Втім, 2021-го щось змінилося у взаєминах екс-подружжя, і Олександр наважився звинувачити жінку у фізичній зраді.

Олександр Пономарьов засвітив інтер'єр заміського маєтку
Олександр Пономарьов наговорює на екс-дружину Мозгову

Так, чоловік запевнив, що шлюб був зруйнований саме через невірність Олени. Мозгова бурхливо відреагувала на звинувачення, адже притримується версії, що піти з родини вона наважилася після усвідомлення своїх почуттів до іншого, але роману або контакту не було.

Олександр Пономарьов наговорює на екс-дружину Мозгову. Фото взято на просторах мережі.

Не витримавши приниження, продюсерка зробила публічне звернення до свого чоловіка, у якому попросила його більше ніколи її не згадувати, а також пригадала його особисті гріхи. Мозгова заявила, що в нього було предостатньо жінок, про яких він може говорити журналістам. Варто відмітити, що Пономарьов сам на славиться подружньою вірністю, адже Вікторія Мартинюк розлучилася з ним саме через численні зради.

реклама

Поділіться статтею

Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс показали свої почуття всій країні

Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс одягли парні костюми та нарешті показали свої почуття всій країні: “Люблю”

Стосунки колег та партнерів по студії Єгора Гордєєва та Нелі Шовкопляс давно інтригують публіку. Деяким глядачам здається, що їхні взаємини занадто близькі, і чоловіку телеведучої є через що хвилюватися. Тим часом, зірки не тільки не звертають увагу на чутки, але і продовжують підживлювати інтригу.
Олександр Пономарьов показав юну фаворитку

Олександр Пономарьов показав юну фаворитку: різниця у віці з дівчиною вражаюча — не менше 30 років

Олександр Пономарьов нечасто демонструє своє життя та його нюанси. Особисте він вважає за краще приховувати від фанатів. Тим більше, що його попередні два шлюби закінчилися доволі скандально. Однак, є деталі, якими він охоче поділиться в соціальній мережі.
Зіркові шлюби з великою різницею у віці

Нерівні зіркові шлюби з великою різницею у віці: Галкін і Пугачова, Павлік і Репяхова, Петросян і Брухунова

0
Нерівні шлюби серед зірок стають вже звичним явищем, адже все частіше в шоу-бізнесі з'являються пари з великою різницею у віці. Відомі люди поєднують свої долі з пасіями значно молодшими за них, і своїм прикладом доводять – коханню кожен вік підвладний.
Як виглядає чоловік Олени Фроляк, якому вона народила двох дітей

Як виглядає чоловік Олени Фроляк: бородатий статний красень з довгим волоссям, якому ведуча народила 2 дітей

0
Відома українська журналістка Олена Фроляк є незмінною ведучою програми "Факти ICTV" протягом багатьох років. Та не лише запаморочливою кар'єрою вона може похвалитися. Поза камерами Олена перетворюється на люблячу дружину і турботливу матір, тож як виглядають її чоловік і діти?
Гороскоп на 1 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 1 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку: день, у який прокинеться віра в дива та людей

Гороскоп на 1 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку обіцяє вам незабутні емоції та відчуття, що все змінюється. Не забувайте допомагати іншим, ділитися щастя, співпереживати, виражати свою вдячність. Якщо ви волієте змінити цей світ, то починайте себе і побачите, що це приносить результати.

Популярне

Останні новини