Екс-дружина Дзідзьо Славія вперше показала їхню спільну квартиру: нагадує місце для поклоніння колишньому

Цей рік був дуже складним для Дзідзьо та його вже колишньої дружини Ярослави, які пройшли не тільки через розлучення, але і скандал пов'язаний з ним. Дісталося і кумі пари Ользі Цибульській, яка, за думкою аудиторії, була головною винуватицею розладу.

Розлучення Дзідзьо та його колишньої дружини Ярослави, з якою він був разом 20 років, відбулося наприкінці цього літа. У якості компенсації за роки присвячені екс-коханому і пов’язані з цим втрачені можливості, співак подарував їй елітну квартиру на березі озера. Щоправда, вона знаходиться у стані будівництва. Але молода жінка була неймовірно рада отримати нерухомість після розірвання стосунків.

Екс-дружина Дзідзьо Славія вперше показала їхню спільну квартиру

Нещодавно Ярослава вирішила поринути у спогади про життя з колишнім з головою і показала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram квартиру, у якій вони проживали. Своє гніздечко у Новояворівську, де вони будували стосунки з артистом протягом 10 років, вона показала з задоволенням, наче музей.

Екс-дружина Дзідзьо Славія вперше показала їхню спільну квартиру. Скріншоти особистої сторінки співачки

Так, знаменитість пригадала, що переїхала туди зі Львова, аби жити з Михайлом. Виконавиця поділилась, що спочатку вони жили взагалі без води.

“Були першими, хто поселився у новому будинку. На початку жили без води. Допомагали друзі – возили воду з джерела бутлями. Гумові рукавиці – це must have. Я завжди щось чистила та терла: вдень та вночі. Чоловік сварився, чому я ще не в ліжку. Дівчата, думайте”, – поділилася зірка.

Зараз для починаючої виконавиці це лише приємні спогади, з яких інші можуть винести для себе певний урок. Ярослава натякнула, що її поведінка протягнула певні проблеми до її сімейного життя. І хто зна, можливо вона має рацію?

реклама

Поділіться статтею

Ольга Фреймут

Оля Фреймут показала, як підросла її донька від Сергія Притули: красуня Злата взагалі не схожа на маму

Ведуча Оля Фреймут поділилася фотографією зі старшою донькою Златою. Дівчинку теледіва народила від першого чоловіка-англійця, з яким познайомилася під час роботи в Лондоні. Зіркова донька зараз активно веде особистий блог, займається танцями і шукає свою майбутню професію.
Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс показали свої почуття всій країні

Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс одягли парні костюми та нарешті показали свої почуття всій країні: “Люблю”

Стосунки колег та партнерів по студії Єгора Гордєєва та Нелі Шовкопляс давно інтригують публіку. Деяким глядачам здається, що їхні взаємини занадто близькі, і чоловіку телеведучої є через що хвилюватися. Тим часом, зірки не тільки не звертають увагу на чутки, але і продовжують підживлювати інтригу.
Олександр Пономарьов показав юну фаворитку

Олександр Пономарьов показав юну фаворитку: різниця у віці з дівчиною вражаюча — не менше 30 років

Олександр Пономарьов нечасто демонструє своє життя та його нюанси. Особисте він вважає за краще приховувати від фанатів. Тим більше, що його попередні два шлюби закінчилися доволі скандально. Однак, є деталі, якими він охоче поділиться в соціальній мережі.
Зіркові шлюби з великою різницею у віці

Нерівні зіркові шлюби з великою різницею у віці: Галкін і Пугачова, Павлік і Репяхова, Петросян і Брухунова

0
Нерівні шлюби серед зірок стають вже звичним явищем, адже все частіше в шоу-бізнесі з'являються пари з великою різницею у віці. Відомі люди поєднують свої долі з пасіями значно молодшими за них, і своїм прикладом доводять – коханню кожен вік підвладний.
Як виглядає чоловік Олени Фроляк, якому вона народила двох дітей

Як виглядає чоловік Олени Фроляк: бородатий статний красень з довгим волоссям, якому ведуча народила 2 дітей

0
Відома українська журналістка Олена Фроляк є незмінною ведучою програми "Факти ICTV" протягом багатьох років. Та не лише запаморочливою кар'єрою вона може похвалитися. Поза камерами Олена перетворюється на люблячу дружину і турботливу матір, тож як виглядають її чоловік і діти?

Популярне

Останні новини