Катерина Осадча вийшла заміж за Юрія Горбунова не через кохання: що штовхнуло телеведучу на цей крок

Катерина Осадча, на відміну від інших журналістів, готова не тільки обговорювати особисте життя зірок, але й побесідувати стосовно своїх проблем. Вона давала безліч ексклюзивних інтерв'ю, з яких можна зробити висновки щодо характеру та світобачення телеведучої.

Хоча партнерів по сцені Катерину Осадчу та Юрія Горбунова підозрювали у таємному романі, новина про їхнє весілля та спільного сина, який мав от от народитися викликала шквали емоцій у публіки. Знаменитостям вдавалося приховувати не тільки свої почуття, але і бурхливі взаємини. Та коли дитя збиралося з’явитися на світ, відпиратися вже було марно.

Катерина Осадча вийшла заміж за Юрія Горбунова не через кохання

Юрій Горбунов показав молодшого сина від Каті Осадчої
Катерина Осадча вийшла заміж за Юрія Горбунова не через кохання

Деяким було не зрозуміло, чому така розкішна жінка вийшла заміж за Юрія Горбунова лише після пологів. Але пояснення цьому є. Якщо уважно попорпатися в архівних інтерв’ю телеведучої, можна знайти її розмову з Аллою Крутою, у якій вона розповіла, що не вважає офіційний розпис доцільним. Вже у 2011 році зірка заявила, що вийде заміж тільки заради дитини, якій ця формальність може бути необхідна. Ця точка зору пояснює поведінку телеведучої у стосунках з Юрієм Горбуновом, який зміг повести кохану під вінець лише після народження його первістка.

Юрій Горбунов вперше показав свою маму – свекруху Каті Осадчої
Катерина Осадча вийшла заміж за Юрія Горбунова не через кохання

Варто зазначити, що ставлення Осадчої до шлюбу ніяк не відобразилося на якості стосунків зіркової пари. Три місяці тому телеведуча народила Горбунову другого сина Данила. І хоча материнство — важка робота, яка вимагає зусиль та часу, Осадча встигає подорожувати, брати інтерв’ю та проводити приватні свята.

Можна сказати, що телеведуча не словом, а ділом довела, що її слова не пусти звук.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини