Олег “Фагот” Михайлюта зізнався, чому ненавидить Фоззі, з яким співає впродовж 20 років: “Приросла корона”

Член музичного гурту "Танок на Майдані Конгo" Олег Михайлюта дав ексклюзивне інтерв'ю, в якому розповів про стосунки всередині колективу, зокрема з Фоззі, який співав поряд з ним на сцені впродовж довгих 20 років. Що відбувається між старими друзями?

Історія популярного українського музичного гурту “Танок на Mайдані Конго” триває вже на протязі 30 років. Кращі друзі Олег Михайлюта та Олександр Стдоренко, які виступають під псевдонімами Фагота та Фоззі відповідно, зуміли побудувати успішну творчу кар’єру, але на відміну від своїх колег, зберегли і дружбу.

Олег “Фагот” Михайлюта зізнався, чому ненавидить Фоззі

Втім, Фаготу довелося дечим поступитися, щоб не розсваритися з приятелем. Наприклад, він більше не грає у футбол.

Олег "Фагот" Михайлюта
Олег “Фагот” Михайлюта зізнався, чому ненавидить Фоззі

“Я ненавиджу Фоззі під час гри. На полі він стає просто божевільним. Він кричить на суперників, кричить на гравців зі своєї команди. Кожен із нас – центр всесвіту, до кожного певною мірою приросла корона. Але при цьому ми розуміємо: іноді її треба зняти та послухати друга”, — розповів Фагот в інтерв’ю “Випы и Топы” на каналі “2+2”.

Однак, це абсолютно не стосується реального життя та співробітництва хлопців. Коли мова йде про дружбу та творчість, вони завжди в одній команді, і місця для ненависті або недоброзичливості просто немає.

Фагот і Ольга Навроцька
Олег “Фагот” Михайлюта зізнався, чому ненавидить Фоззі

Журналісти не змогли пройти повз теми шлюбу, важливість якого Олег Михайлюта заперечує. У стосунках з Ольгою Навроцькою музикант так і не дійшов до готовності побратися з обраницею. Співак дав доволі чітко і лаконічну відповідь: він не вважає обов’язковим зв’язувати себе з коханою жінкою офіційно, а якщо хтось вважає це неправильним, то його чужі висновки просто не стосуються і не хвилюють.

реклама

Поділіться статтею

Екс-дружина Кличко Хайден сумує за коханою людиною

Не радують навіть коштовності: екс-дружина Кличко Хайден сумує за коханою людиною, що розважається в Києві

Розлучення українського спортсмена Володимира Кличко та його обраниці Хайден відбулося багато років тому, але фанати досі намагаються зрозуміти, що коїться у серцях колишнього подружжя та чи мають вони якісь почуття одне до одного. Дізнайтеся нові деталі з життя зірок у нашій статті.
Наташа Корольова і Тарзан

Сергій Глушко показав портрет коханки, який намалював самостійно: навіть Корольова оцінила талант чоловіка

Сергій Глушко, відомий під псевдонімом Тарзан, рік тому офіційно зізнався, що він зраджував своїй дружині - співачці Наташі Корольовій. Хто саме став коханкою танцівника і шоумена й танцівника невідомо. Сама Корольова пробачила коханого й зараз продовжує будувати з ним сімейне життя.
Кого приховують від сторонніх очей українські зіркиКатя Осадча

У Каті Осадчої є брат, а у Лілії Ребрик — сестра: кого приховують від сторонніх очей українські зірки

Повністю поглинуті образами своїх кумирів, глядачі інколи забувають, що поту сторону екрану знаходяться такі ж самі люди. У них стаються побутові проблеми, є велика сім'я, є вороги і їм також доводиться боротися зі страхами. Кого приховують українські знаменитості, дізнайтеся у нашій статті.
Лоліта Мілявська

Як у молодості виглядала співачка Лоліта: втратила надзвичайну красу через погані звички та нещасливе життя

58-річна співачка Лоліта Мілявська за час своєї зіркової кар'єри встигла змінити декілька чоловіків, опинитися в центрі скандалів, завоювати славу прямолінійної та безкомпромісної артистки. Але при цьому виконавиця залишається однією з найулюбленіших співачок, творчість якої обожнюють різні покоління.
Лілія Ребрик

Лілія Ребрик похизувалася стрункою фігурою в яскраво-рожевій сукні: “Скільки за цією посмішкою впертості”

Лілія Ребрик - яскрава та харизматична жінка. Телеведуча щодня радує своїх прихильників і глядачів новими образами та нарядами і заряджає їх на позитивний день - зараз Ребрик працює в ранковому шоу на каналі "Україна". У своєму особистому блозі теледіва поділилася новим яскравим фото.

Популярне

Останні новини