Дар’я Астаф’єва вперше показала брата-красеня: не тільки модель зводить українців з розуму своєю вродою

Зазвичай Дар’я Астаф’єва не дозволяє собі робити публічними емоції та речі, які вона переживає з рідними людьми. Але у всіх нас бувають такі дні, коли хочеться поділитися своїм щастям з оточуючими. Це може статися у день нашого весілля, або у момент великої радості. І Дар’я час від часу робить для себе виключення та показує коханих людей фанатам. А для цієї мети існує Інтернет.

Дар’я Астаф’єва вперше показала брата-красеня

Нещодавно на її особистій сторінці в соціальній мережі Instagram з’явилася серія знімків її рідного брата Євгенія, який, як виявилося святкував день народження. Зіркова сестра написала багато ніжних і добрих слів своєму найближчому родичу і показала красеня з усіх ракурсів, і в різних амплуа.

Дар’я Астаф’єва вперше показала брата-красеня. Скріншоти особистої сторінки моделі

Кадри з’явилися у розділі stories, тому через добу зникли. Тим, хто встиг зробити скріншоти фотографій з Євгенієм дуже пощастило. Варто відмітити, що брат та сестра не тільки схожі між собою, але і обидва дуже вродливі.

Нагадуємо, не так давно Дар’я Астаф’єва повідомила про те, що розірвала стосунки зі своїм нареченим. Історія їхнього роману була дуже складною, адже хлопця переслідували правоохоронні органи. Через це у нього відібрали документи, і пара не могла не тільки виїхати закордон, але і побратися. Лише півроку тому Дар’я повідомила, що нарешті чоловік отримав документи назад. Але весілля з якоїсь причини не відбулося. Цілком імовірно, що це і підштовхнуло модель попрощатися з обранцем, і шукати щастя деінде.

Схожі новини