Падчерка Камалії Таня Захур конкурує з мачухою? Має крутий бізнес та спілкується з королівською родиною

Український бізнесмен пакистанського походження Мохаммад Захур має велику родину. Від першої дружини в нього є два спадкоємця — Арман і Таня. І якщо первісток чоловіка час від часу світиться у мережі і ТБ, то про дівчину не було чутно ані слова. Втім, підприємець розповів, чим вона займається.

Чоловік найбагатшої співачки України Камалії Мохаммад Захур залишив у Великобританії першу родину, перш ніж одружитися на співачці. Чоловік розповідав, що його шлюб був не щасливим через те, що наречену йому шукали батьки. Він поступився традиціям, але згодом все одно діяв за покликом серця. У цьому шлюбі у нього народилося двоє дітей — Арман і Таня.

Таня Захур має крутий бізнес та спілкується з королівською родиною

Мохаммад Захур зізнався, що йому некомфортно у їхньому з Камалією будинку
Таня Захур має крутий бізнес та спілкується з королівською родиною 

Близько 15 років тому зіркове подружжя давало інтерв’ю Аллі Крутій. Тоді Камалія розповіла, що знайшла спільну мову з Арманом, а от Таня не захотіла приймати мачуху. Журналістка спитала, чи є імовірність, що стосунки з дівчинкою не склалися через ревнощі та конкуренцію. Співачка не змогла заперечити це ствердження.

Арман часто світився поруч з зіркою. Разом з батьком та артисткою він відпочивав на яхтах та відвідував різноманітні заходи. Таня увесь цей час знаходилася в тіні. Відомо, що її брат вчився у Москві і, з великою імовірністю, залишився там жити.

Таня Захур має крутий бізнес та спілкується з королівською родиною

Нещодавно сім’я Захурів давала інтерв’ю “Зірковому шляху”, і тоді Мохаммад нарешті розповів, чим займається Таня. Виявляється, молода жінка живе у Великобританії і тримає власний салон краси. Бізнес елітний, адже за послугами до спеціалістів Тані звертаються члени королівської сім’ї. Саме так, Віндзори. Логічно, що власниця салону знайома зі своїми VIP-клієнтами, адже інакше і бути не може.

реклама

Поділіться статтею

Андрій Данилко розцвів поруч з граціозною білявкою

Андрій Данилко розцвів поруч з граціозною білявкою: почуття до Інни Білоконь далеко в минулому?

Деталі особистого життя Андрій Данилка недоступні ні для його оточення, ні для широких мас. Співак повністю виключив можливість такої ситуації, коли назовні виходять речі, що не варто знати громадськості. Тим не менш, у мережу час від часу потрапляють кадру, з яких можна зробити певні висновки.
Наталя Могилевська

Самотня Могилевська розщедрилася та зробила Дантесу несподіваний подарунок: “Я так довго чекала”

Наталя Могилевська була першою продюсеркою співака Володимира Дантеса. Зіркова кар'єра артиста розпочалася з другого сезону української "Фабрики зірок", наставницею якого була саме Наталя. Декілька років тому виконавець вирішив зробити паузу в сольній кар'єрі, проте тепер повертається на сцену.
Максим Галкін зізнався, що двійнята Ліза та Гаррі мучаться від ревнощів

Максим Галкін зізнався, що двійнята Ліза та Гаррі мучаться від ревнощів: “Встають між мною і…”

Відомий російський гуморист Максим Галкін в вперше розповів, що його діти Ліза топ Гаррі мучаться від ревнощів. Не дивлячись на те, який з коміка вийшов прекрасний батько, у сім'ї все одно присутні негативні емоції, які дуже цікаво проявляються. Усі деталі в статті.
Вагітна дружина Романа Сасанчина повідомила про кризу у новоствореній сім'ї

Вагітна дружина Романа Сасанчина повідомила про кризу у новоствореній сім’ї: не дарма затягнули з розписом

Днями вагітна наречена Романа Сасанчина стала його офіційною дружиною. Новина сколихнула мережу, адже дівчина має от-от народити і ніхто не сподівався на розпис молодих людей, поки кохана зірки знаходиться у такому стані. Чому пара поквапилася і про які конфлікти розповіла дружина Романа?
Оля Полякова

Олю Полякову включили до списку знакових діячів культури: хто і за які заслуги просунув Суперблондинку в топ

Оля Полякова - одна з найбільш популярних співачок на вітчизняній естраді. Суперблондинку сцени можна назвати неоднозначною - не всі слухачі сприймають її яскравий та екстравагантний образ, проте заперечити те, що Полякова змогла створити свій неповторний стиль у творчості - неможливо.

Популярне

Останні новини