Нова дружина Святослава Вакарчука засвітила талію на пляжі: форми, як у молодої – наче не народжувала (ФОТО)

Цього року життя Святослава Вакарчука перевернулося на 180 градусів: народився син. Одразу мережа почала шукати сліди появи нової жінки у життя музиканта, адже з першою дружиною Лялею він розлучився дуже несподівано та швидко. Нова потенційна обраниця виявилася ще тою штучкою.

Поки соліст гурту “Океан Ельзи” пізнає перші радощі батьківства. Маленький синочок народився у музиканта та його таємної дружини. Зі своєю офіційною обраницею Лялею, Святослав порвав стосунки. У мережі звернули увагу, що потенційно жінкою, яка подарувала дитину зірці, може бути молода продюсерка Євгенія Яцута.

Нова дружина Святослава Вакарчука засвітила талію на пляжі

Прихильники припустили, що знаменитості можуть бути вже рік разом. Відомо, що саме Євгенія знімала кліп “В небо жене” для українського рокера. Згодом після того, як всі кадри було відзнято, таємна дружина Вакарчука показалася на публіці, на фестивалі “Молодість” з округлим животиком. Ніхто тоді навіть і не запідозрив, що вона може носити під серцем сина легенди українського рок-н-ролу.

Сама ж жінка взагалі вирішила утримувати від коментарів на тему свого особистого життя. Навіть прес-служба Святослава просила сторонніх не чіпати його стосунків з жінками. Втім,  натура Яцути все одно готова підігрівати інтерес фанатів.

На своїй сторінці у фейсбуці рудоволоса продюсерка показала свою талію на пляжі. Фото виглядає дуже живим, можлива обраниця лідеру “Океану Ельзи” у процесі не позує, а просто посміхається на камеру. Жінка підписала, що знимок зроблено з нею у Каннах у 2014 році.

Нова дружина Святослава Вакарчука засвітила талію на пляжі

Відомо, що у потенційної обраниці Вакарчука вже є старша дитина. Це донька. Дівчинка дуже схожа на маму: така ж рудоволоса і кучерява.

Нова дружина Святослава Вакарчука засвітила талію на пляжі

Сама Євгенія приділяє час не лише кар’єрі, бізнеси чи материнству, вона показує своїми дописами, що багато подорожує та дуже любить це діло. Втім, ще щонайменше три найближчі роки – їй не до подорожей.

реклама

Поділіться статтею

Влад Яма повідомив, що в нього з'явився маленький синочок

Влад Яма повідомив, що в нього з’явився маленький синочок та показав малюка: “Вчора я став батьком”

Не так давно Влад Яма ділився своїми мріями стати знову батьком. Але хореограф хоча і мріяв про дівчинку, появі хлопчика він також дуже радий. Нещодавно він сповістив, що знову став батьком, але хрещеним. Хто саме запросив зірку стати янголом-охоронцем для свого нащадка, дізнайтеся в статті.
Олександр Еллерт похизувався обручкою

Олександр Еллерт похизувався обручкою з діамантом з романтичною передісторією: “Колечко для Ксю”

Не дивлячись на те, що Ксенія Мішина та Олександр Еллерт вже давно не разом, аудиторія не припиняє вірити, що у пари налагодяться стосунки. І не без причини. Акторка та гуморист постійно підживлюють плітки про воз'єднання публікаціями Instagram. Що сталося на цей раз?
Репяхова шкодує, що вибачалася перед покійним сином співака Павлом і його мамою

Молода дружина Віктора Павліка шкодує, що вибачалася перед покійним сином співака Павлом і його мамою

Стосунки між третьою та четвертою дружинами Віктора Павліка як ніколи сильно загострилися наприкінці 2021-го. Катерина готується позивати до суду на жінку за публічні образливі вислови, а також підключає кіберполіцію, щоб дізнатися, хто намагається знищити її бізнес в Instagram.

Валерій Харчишин переніс складну операцію через підозру на онкохворобу: “Це було питання життя і смерті”

Фронтмен гурту "Друга Ріка" Валерій Харчишин розповів про сім'ї нещастя, які сталися з ним. Зокрема, повідав, як потрапив в аварію, наслідки якої аговкнулися йому роками пізніше. Чому у музиканта запідозрили онкозахворювання і що видалили в результаті?
Дмитро Коляденко зізнався, чому вони так і не одружилися з Білик

“Ми намагалися робити дитину”: Дмитро Коляденко зізнався, чому вони так і не одружилися з Білик

Роман українських знаменитостей Ірини Білик та Дмитра Коляденко не був чимось таємним, а в пресі регулярно з'являлися деталі особистого життя пари. І хоча публічність аніяк не заважала обом будувати стосунки, вони все д таки не витримали випробування на міцність.

Популярне

Останні новини