“Хочу розставити всі крапки”: Ольга Сумська наважилася прокоментувати конфлікт з рідною сестрою Наталею

Українська акторка Ольга Сумська прокоментувала конфлікт зі старшою сестрою - колегою по цеху Наталею Сумською. Раніше рідні сестри зізнавалися, що почали менше спілкуватися одна з одною. Чутки про сварку між ними загострилися в день народження мами артисток, коли Ольга прийшла вітати найріднішу людину без Наталі.

Не так давно зіркове сімейство українських акторів Сумських відсвяткували 88 день народження Ганни Іванівни Сумської – мами сестер Ольги та Наталі. Молодша з них, яка відома своєю роллю Роксолани, у цей день приїхала вітати найріднішу родину разом з усією сім’єю – чоловіком Віталієм Борисюком і двома доньками. Старша Антоніна Паперна спеціально прилетіла на свято до бабусі з Москви, де проживає вже декілька років разом із чоловіком і двома дітьми.

Ольга Сумська з чоловіком і дітьми на Дні народженні мами
Ольга Сумська з чоловіком і дітьми на Дні народженні мами

Прихильники зіркової династії помітили, що Ольга приїхала вітати маму без старшої сестри Наталі Сумської. У мережі відразу запідозрили, що між жінками загострився конфлікт, про який обидві розповідали під час інтерв’ю незадовго до дня народження мами.

Старша Наталя зізнавалася, що її стосунки з молодшою стали більш холодними через різні погляди на політику та інші сфери життя. Артистка підкреслювала, що не підтримує рішення сестри працювати в російських фільмах, а також не розуміє, як можна показувати буквально кожен свій крок у соціальних мережах.

Ольга та Наталя Сумські
Ольга та Наталя Сумські

Проте нещодавно сама Ольга прокоментувала цю ситуацію журналістам. Зірка українського кінематографу зізналася, що вони з Наталею підтримують зв’язок. А маму вони вітали окремо, тому що Сумська старша грала в той день у виставі.

“У Наталії В’ячеславівни ввечері була вистава, у неї шалений графік у театрі. Вона є примою театру імені Івана Франка. Я би хотіла все ж таки розставити всі крапки, – розповіла Ольга Сумська.

За словами акторки, її дратують усі чутки щодо їхньою сварки з сестрою, які повсякчас з’являються в інтернеті. У них все гаразд і вони продовжують підтримувати одна одну.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини