В родині Романа Сасанчина сталося поповнення: наречена співака показала перше фото з новонародженим малятком

Роман Сасанчин освідчився коханій навесні 2021-го, а вже наприкінці літа вони повідомили про те, що готуються стати батьками. Цікаво, що незадовго до цього пара в інтерв’ю запевняла – з весіллям і дітьми не поспішатимуть.

Коли зрештою стало відомо про вагітність Іванни, вона пояснила, що має певні гормональні проблеми, через які під питанням опинилося майбутнє материнство дівчини. Лікар її попереджав, що спроб завагітніти може бути безліч і на це взагалі можуть піти роки, але закоханим пощастило не чекати так довго, тож новину про поповнення вони сприйняли з великою радістю.

Вагітна наречена Романа Сасанчина не дотримується забобонів
Вагітна наречена Романа Сасанчина готується до пологів

Згодом Роман з нареченою розсекретили стать дитини – у них буде донечка, а передбачувана дата пологів призначена на кінець грудня. Втім, в Інстаграмі Іванки вже з’явилося фото з пологового. Молода матуся тримає на руках новонароджене малятко з усмішкою на обличчі.

Наречена Романа Сасанчина показала фото з пологового з малятком на руках
Наречена Романа Сасанчина показала фото з пологового з малятком на рука

Судячи з того, що народжувати їй поки що зарано, це її племінниця Міланка. Сасанчин і його кохана часто няньчать дівчинку:

“Зараз вона тимчасово проживає зі мною, або ж з бабусею, оскільки мама її поїхала закордон підзаробити. Чому не з татом? Де її тато? Чесно? Тато – олень. Не цікавиться дитиною, не допомагає фінансово, і планів приїхати до тої дитинки також не має. Шкода, що все так”, – розповідала Іванна.

Завдяки Міланці наречена Романа разом з ним пройшли так би мовити школу молодих батьків, тож з власною дитиною вже впевнено даватимуть ради. Живуть вони зараз поболизу Тернополя, поки у виграній в “Голосі” київській квартирі триває ремонт. Після його завершення, коли донечці будет 3-4 місяці, пара збирається перебратися до столиці.

Популярне зараз

Схожі новини