В родині Романа Сасанчина сталося поповнення: наречена співака показала перше фото з новонародженим малятком

Молодий український співак Роман Сасанчин неабияк здивував публіку новиною про одруження і батьківство. Нареченою переможця "Голосу країни" стала його землячка Іванна, яка натякнула на поповнення в родині, виклавши фото з новонародженим малятком на руках.

Роман Сасанчин освідчився коханій навесні 2021-го, а вже наприкінці літа вони повідомили про те, що готуються стати батьками. Цікаво, що незадовго до цього пара в інтерв’ю запевняла – з весіллям і дітьми не поспішатимуть.

Коли зрештою стало відомо про вагітність Іванни, вона пояснила, що має певні гормональні проблеми, через які під питанням опинилося майбутнє материнство дівчини. Лікар її попереджав, що спроб завагітніти може бути безліч і на це взагалі можуть піти роки, але закоханим пощастило не чекати так довго, тож новину про поповнення вони сприйняли з великою радістю.

Вагітна наречена Романа Сасанчина не дотримується забобонів
Вагітна наречена Романа Сасанчина готується до пологів

Згодом Роман з нареченою розсекретили стать дитини – у них буде донечка, а передбачувана дата пологів призначена на кінець грудня. Втім, в Інстаграмі Іванки вже з’явилося фото з пологового. Молода матуся тримає на руках новонароджене малятко з усмішкою на обличчі.

Наречена Романа Сасанчина показала фото з пологового з малятком на руках
Наречена Романа Сасанчина показала фото з пологового з малятком на рука

Судячи з того, що народжувати їй поки що зарано, це її племінниця Міланка. Сасанчин і його кохана часто няньчать дівчинку:

“Зараз вона тимчасово проживає зі мною, або ж з бабусею, оскільки мама її поїхала закордон підзаробити. Чому не з татом? Де її тато? Чесно? Тато – олень. Не цікавиться дитиною, не допомагає фінансово, і планів приїхати до тої дитинки також не має. Шкода, що все так”, – розповідала Іванна.

Завдяки Міланці наречена Романа разом з ним пройшли так би мовити школу молодих батьків, тож з власною дитиною вже впевнено даватимуть ради. Живуть вони зараз поболизу Тернополя, поки у виграній в “Голосі” київській квартирі триває ремонт. Після його завершення, коли донечці будет 3-4 місяці, пара збирається перебратися до столиці.

реклама

Поділіться статтею

Одного замку Пугачовій замало? Максим Галкін розсекретив свої грандіозні плани, які не по кишені навіть мільйонерам

45-річний Максим Галкін розсекретив їхнє з Пугачовою грандіозне придбання: “Зібралися собі другий замок будувати”

Максим Галкін звернувся за послугами астролога і поділився грандіозними планами, які спантеличили навіть Аллу Пугачову. Детальніше дізнайтеся у статті.
Мартиновська зізналася, що не може обрати між Хіменесом-Браво та Ярославським

Мартиновська зізналася, що не може обрати між Хіменесом-Браво та Ярославським: на МастерШеф любовний трикутник

Відома українська кулінар Ольга Мартиновська зізналася, що не воліє відмовлятися від жодного зі своїх колег і припустила можливість стосунків втрьох.

56-річний Віктор Павлік покинув молоду дружину у складний для неї час з малюком на руках: Катя вже збирає валізи

Молода дружина Віктора Павліка, яка зараз знаходиться з ним на горнолижному курорті і повідомила про події, які сталися з її сім'єю під час відпочинку.
Дружина Романа Сасанчина розповіла про другу вагітність

Дружина 19-річного переможця Голосу країни Романа Сасанчина розповіла про другу вагітність: “Хоче ще хлопчика”

Майже місяць тому молодий український виконавець Роман Сасанчин став батьком вперше. Його дружина Іванна активно веде власний блог і розповіла в ньому про плани на план. вагітність.
Молодший брат Софії Ротару поскаржився на зірку, яка кинула його в бідноті

Молодший брат Софії Ротару поскаржився на зірку, яка кинула його в бідноті і не спілкується з ним: “В неї все є!”

Молодший брат Софії Ротару поспілкувався з журналістами та розповів правду про його старшу сестру, яка живе в Конча-Заспі. На що поскаржився чоловік?

Популярне

Останні новини