Пияк, бандит і слідчий: усі чоловіки Камалії до Мохаммада Захура, які претендували на її руку та серце

До того, як стати дружиною бізнесмена і мецената Мохаммада Захура, Камалія мала три невдалих романи, про які стало відомо після нового випуску програми “Викриття. Післямова”, де взяли участь сама співачка та її мама Інна Петрівна.

Ще на початку сценічної кар’єри Наталія Шмаренкова (справжнє ім’я зірки) зустрічалася з колегою – хлопцем, разом з яким співала у гурті. Матір артистки була непросто не в захваті від обранця доньки, вона була проти цих стосунків, оскільки парубок занадто любив випити, та ще й у надмірних кількостях.

Як мудра жінка, Інна Петрівна розуміла, що ультиматум з Камалією не спрацює, тим більше, що вона на той момент була в рожевих окулярах. 18-річна майбутня зірка навіть збиралася втекти і таємно повінчатися з хлопцем. Тоді турботлива мама почала обережно і м’яко доводити, що він їй не пара:

“Ми були у гостях, він бутерброд кинув і він прилип до стелі, а потім звалився на батарею, і каже мамі: “Чим ти мене годуєш?”. Мама тягне дві роботи за нього… Я відкрила очі”.

Мама Камалії розповіла про її чоловіків до Захура
Мама Камалії розповіла про її чоловіків до Захура

Другим невдалим коханням Камалії був бандит. Одного разу він хотів закрити її вдома і не випускати, тоді Інна Петрівна “розробила” план втечі. Грошей у співачки не було, їй їх позичила покоївка:

“Тікала вночі, ночувала у кущах, а вранці їхала потягом до Києва”, – згадала зірка.

Камалія обвела навколо пальця свекруху
Камалія тікала від колишнього бандита посеред ночі

У третіх стосунках, які більше нагадували емоційні гойдалки, Наталя зустрічалася зі слідчим. Її почуття були настільки сильними, що вона навіть відмовлялася від концертного туру і погрожувала матері покінчити життя. Інна Петрівна розповіла:

“Я кажу, що нам треба будувати кар’єру, а вона: “Мамо, я сама зароблю гроші, буду його годувати і поїти”. Вона так довго розмовляла по телефону і вмовляла його кудись піти. Як то так? Якщо чоловік закоханий, то він навкарачки приповзе”.

Камалія разом з мамою Інною Петрівною, чоловіком Мохаммадом Захуром та їхніми доньками Арабеллою і Мірабеллою
Камалія разом з мамою Інною Петрівною, чоловіком Мохаммадом Захуром та їхніми доньками Арабеллою і Мірабеллою

Нарешті справжнє жіноче щастя Камалії подарував Мохаммад Захур, з яким вони виховують двійнят Арабеллу і Мірабеллу. У наступному відео дивіться, як дівчаткам живеться у казково багатій родині:

Популярне зараз

Схожі новини