Ярославський доклав руку до розлучення Ольги Мартиновської з колишнім: “Уявлення про нього було не найкращим”

Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський — одні з головних кулінарів в Україні. Вони успішні, медійні та знамениті. Не дивно, що прихильники частенько сватають цю пару між собою, але Ольга та Володимир зізнаються: між ними немає нічого більшого, ніж міцна дружба.

Ця парочка познайомилася та зблизилася під час зйомок кулінарного шоу “Мастер шеф”, де обоє були суддями. Проте, як виявилося, Мартиновська набагато раніше чула про майбутнього друга. А відбулося це заочне знайомство завдяки першому чоловіку кулінарки.

Ольга Мартиновська натякнула на романтичні стосунки з Володимиром Ярославським
Ярославський доклав руку до розлучення Ольги Мартиновської

У 2015 році Мартиновська вийшла заміж за колегу по цеху, з яким познайомилася в одному із київських ресторанів. Через рік щаслива жінка народила обранцю донечку – саме в цей момент вона й дізналася про Ярославського.

Її коханий влаштувався у новий столичний ресторан “Собака з’їла голуба”, який переживав не найкращі часи. За іронією долі, рятувати його прийшов саме Володимир. Ольга й раніше чула про його міцну влачу та суворий характер, адже слідкувала за шефом у соціальних мережах. Проте й уявити не могла, що під його гарячу руку потрапить її власний чоловік.

Мартиновська та Ярославський влаштували романтичну фотосесію
Мартиновська та Ярославський 

Ярославський звільнив коханого Ольги, а вона ніяк не могла зарадити матеріальній ситуації в родині, адже щойно народила та не могла вийти на роботу. Мартиновська пригадала, що тоді надзвичайно довго злилася на незнайомого особисто Володимира і навіть уявити не могла, що колись називатиме його найкращим другом.

У 2020-му стало відомо, що кулінарка розлучилася з чоловіком. А от з Ярославським стосунки навпаки стали набагато теплішими – тепер уся країна спостерігає за їхньою історією і вірить, що між ними щось набагато більше, ніж просто дружба.

Схожі новини