Як виглядав перший обранець Тіни Кароль: підтягнутий статний військовий, який перевершив Євгена Огіра (ФОТО)

Навряд чи ви просто так у мережі зможете знайти спільні світлини Тіни Кароль з її першим обранцем. Якщо вони і збереглися – то лежать на дні архіву співачки. Навіть історію про своє перше кохання воліє поп-діва не розповідати.

Перше кохання Тіни Кароль

У віці 18 років майбутня головна зірка України почала самостійне життя. Та у дівках довго ходити не стала. Вона зустріла 24-річного Дмитра Тубольцева. Знайомство сталося під час роботи. Тоді ще нікому не відома молода-зелена співачка вирішила підпрацьовувати у мюзиклі. “Екватор” став не лише її першою серйозною роботою, а й поприщем для Амура, який поєднав серця Тетяни (справжнє ім’я Тіни Кароль) та Дмитра.

Як виглядав перший обранець Тіни Кароль

Високий статний блондин, який був другим режисером одразу розгледів у Ліберман свою половинку. Він і нині пам’ятає її. Втім, є інформація, що стосунки рухнули через те, що Дмитро почав захоплюватися іншими дівчатами.

З поп-дівою стосунки не підтримує і взагалі наживо її не бачив понад 10 років.

Як виглядав перший обранець Тіни Кароль

У самого ж Тубольцева життя дало крутий поворот. Митець перекваліфікувався у військового і на собі відчув смак фронтової долі. Втім, недовго носити погони довелося. Дуже скоро його покликало мирне життя та мистецтво режисури, кіно.

Як виглядав перший обранець Тіни Кароль

Ця сфера дуже близька Дмитрові, адже він з третього курсу знімається та займається постановками. Втім, тривалий час чоловік коливався між театром та кіно. Обрав останнє, адже з роками зрозумів, що йому важко вливатися у новий колектив і звикати до людей. У кіно цього всього можна з легкістю уникнути.

Схожі новини