Неділя, 20 Червня, 2021

Від головної вовчиця Олега Вінника лишилися шкіра та кістки: Таюне має виснажений вигляд

Дружина відомого українського співака Олега Винника перехворіла на коронавірус.

Як тільки жіночий улюбленець Олег Винник одужав, китайський вірус підхопила його дружина і бек-вокалістка Таюне. Вона розповіла, що раніше не вірила у небезпеку коронавірусу. Проте коли виконавиця захворіла, то зрозуміла, що небезпека від нього справжня.

Зіркова дружина повідомила, що в неї все настільки боліло, що вона плакала. За відчуттями це було схоже на дуже сильну крепатуру.

Про свої відчуття Таюне відверто розповіла під останнім дописом на своїй сторінці у мережі Instagram. Співачка розповіла, що у неї зникли всі відчуття і була сильна кріпатуру. Все це в неї забрало усі сили. Таїсія Сватко побажала усім здоров’я, швидкого одужання тим, хто хворіє і берегтися тим, хто поки не захворів.

View this post on Instagram

Ви коли-небудь плакали від крепатури? А я плакала… Так "закрепатурив" мене коронавірус, в існуванні якого я довгий час сумнівалася, навіть більше – абсолютно не вірила. Та коли мене накрила ця коронна історія, я переконалася, що це навіть більше за правду. Зник нюх і смак, температура перші чотири дні забрала всю силу, в тілі така крепатура, ніби я піднімала ввесь світ, виявили двостороннє запалення легень, на третій день зник голос, на четвертий повернувся, антибіотики, які я вживала в своєму житті і мене рятували, на цей раз викликали люту алергію на очі, суцільна сонливість, їжа – не цікаво, рухатись – не можу. Це був абсолютно незнайомий мені стан, який тиждень не давав мені нормально жити, на восьмий день стало легше, з кожним днем легше. Зараз я офіційно здорова і до роботи готова! Дякую вам, мої друзі, за підтримку! Видужуйте скоріше, хто теж захворів! Бережіть себе ті, хто ще й досі сумнівається, як я донедавна. Тримайтесь всі! Переживемо і це. Будьмо усі здорові!!!! #таюне #taune #олегвинник #ОV

A post shared by Таюне Таисия (@taunetaisia) on

 

Співачка зауважила, що від виписаних антибіотиків у виконавиці почалася страшна алергія очей.

Прихильники Таюне побажали їй здоров’я і відверто пораділи за улюблену виконавицю і її чоловіка Олега Винника. Підписники залишили під знімком багато компліментів співачці і висловили сподівання скоро зустрітися на її концертах. Дехто з підписників зірки відмітив, що співачка сильно схудла, а очі стали більшими і виразнішими. Те саме написали і стосовно її чоловіка Олега Винника.

Поділіться статтею

Фото взяте на просторах мережі.

Гороскоп на 20 червня 2021 року: затримки по роботі та вкрай невдалі придбання. Для всіх знаків зодіаку

У цей день можуть бути проблеми та затримки на роботі до яких треба відноситися серйозно.
Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе

“Справа не в розчаруванні, а в реальності”. Які ж насправді стосунки у Віри Брежнєвої та Костянтина Меладзе?

Віра Брежнєва поділилася реаліями подружнього життя з Костянтином Меладзе.
Тіна Кароль і Дан Балан

Поп-діва Тіна Кароль зізналася, що мала почуття до Дана Балана: забулися і втратили субординацію

Тіна Кароль вразила казахських журналістів зізнанням про відносини з Даном Баланом.

Популярне

Останні новини