Вівторок, 2 Березня, 2021

Від головної вовчиця Олега Вінника лишилися шкіра та кістки: Таюне має виснажений вигляд

Дружина відомого українського співака Олега Винника перехворіла на коронавірус.

Як тільки жіночий улюбленець Олег Винник одужав, китайський вірус підхопила його дружина і бек-вокалістка Таюне. Вона розповіла, що раніше не вірила у небезпеку коронавірусу. Проте коли виконавиця захворіла, то зрозуміла, що небезпека від нього справжня.

Зіркова дружина повідомила, що в неї все настільки боліло, що вона плакала. За відчуттями це було схоже на дуже сильну крепатуру.

Про свої відчуття Таюне відверто розповіла під останнім дописом на своїй сторінці у мережі Instagram. Співачка розповіла, що у неї зникли всі відчуття і була сильна кріпатуру. Все це в неї забрало усі сили. Таїсія Сватко побажала усім здоров’я, швидкого одужання тим, хто хворіє і берегтися тим, хто поки не захворів.

View this post on Instagram

Ви коли-небудь плакали від крепатури? А я плакала… Так "закрепатурив" мене коронавірус, в існуванні якого я довгий час сумнівалася, навіть більше – абсолютно не вірила. Та коли мене накрила ця коронна історія, я переконалася, що це навіть більше за правду. Зник нюх і смак, температура перші чотири дні забрала всю силу, в тілі така крепатура, ніби я піднімала ввесь світ, виявили двостороннє запалення легень, на третій день зник голос, на четвертий повернувся, антибіотики, які я вживала в своєму житті і мене рятували, на цей раз викликали люту алергію на очі, суцільна сонливість, їжа – не цікаво, рухатись – не можу. Це був абсолютно незнайомий мені стан, який тиждень не давав мені нормально жити, на восьмий день стало легше, з кожним днем легше. Зараз я офіційно здорова і до роботи готова! Дякую вам, мої друзі, за підтримку! Видужуйте скоріше, хто теж захворів! Бережіть себе ті, хто ще й досі сумнівається, як я донедавна. Тримайтесь всі! Переживемо і це. Будьмо усі здорові!!!! #таюне #taune #олегвинник #ОV

A post shared by Таюне Таисия (@taunetaisia) on

 

Співачка зауважила, що від виписаних антибіотиків у виконавиці почалася страшна алергія очей.

Прихильники Таюне побажали їй здоров’я і відверто пораділи за улюблену виконавицю і її чоловіка Олега Винника. Підписники залишили під знімком багато компліментів співачці і висловили сподівання скоро зустрітися на її концертах. Дехто з підписників зірки відмітив, що співачка сильно схудла, а очі стали більшими і виразнішими. Те саме написали і стосовно її чоловіка Олега Винника.

Поділіться статтею

Ані Лорак та Мурат

Ані Лорак одягла вишукану сукню та заговорила про зради: біль від розриву з Муратом не дає спокою

Ані Лорак вирішила по-своєму розповісти шанувальникам історію, яка сталася в її особистому житті.
Марина ледь оговталася від розлучення

Колишня дружина В’ячеслава Узелкова зізналася, що живе після розлучення не сама: “З цим мужиком не пропадеш”

Шлюб боксера В'ячеслава та його коханої Марини здавався дуже міцним. Проте, і ці стосунки не витримали перевірки часом.
Оля Полякова

Оля Полякова кардинально змінила стрижку та помолоділа на очах: виглядає, як ровесниця доньки-підлітка Маші

Оля Полякова - найбільш епатажна співачка України. Зробивши нову зачіску, жінка кардинально змінила свій стиль.
Настя Каменських

33-річна Настя Каменських ошелешила зізнанням про майбутню дитину: через забобони ще не підібрала ім’я

Настю Каменських вже не раз підозрювали у вагітності. Чарівна зірка вирішила нарешті розповісти про плани на своє материнство.

Популярне

Останні новини