Тіна Кароль проти Олі Полякової: хто заслужив звання поп-діви та перевершив суперницю вокалом, стилем і красою

Тіна Кароль і Оля Полякова – українські співачки, які не потребують представлення. Що між ними спільного, що їх розділяє та хто заслуговує права називатися поп-дівою?

Почнемо порівняння зі спільного. І Кароль, і Полякова мають за плечима по одному шлюбу, але Тіну спіткало нещастя втратити коханого. Також вони мами. У Тіни є син Веніамін, в Олі – доньки Маша і Аліса. Обидві співачки білявки і обидві можуть похвалитися вокальним діапазоном в 3 октави.

Кардинальною відмінністю є репертуар виконавиць. Кароль довгий час співала сумні композиції, що пов’язано з її особистою трагедією – смертю чоловіка. Та у 2021-му Тіна здивувала усіх новим стилем і випустила альбом з танцювальними треками в стилі 80-90-х. У цьому ж році вона записала кілька колаборацій молодими артистами, а також випустила міні-альбом з мелодичними романтичними піснями, у яких постала надзвичайно привабливою.

Концерт Тіни Кароль
Концерт Тіни Кароль

Полякова ж стала відомою завдяки епатажному іміджу, жартівливому і танцювальному репертуару, в її піснях немає глибоких текстів, але саме за цю простоту фанати і люблять Суперблондинку.

Концертне шоу Олі Полякової Королева ночі
Концерт Олі Полякової

Щодо кількості підписників у соціальних мережах, то на Інстаграм Кароль підписані 1,8 мільйонів фоловерів, а за життям Олі стежать 2,5 мільйони. При цьому фан-клуб Тіни є одним з найчисленніших серед українських артистів.

Інстаграм Тіни Кароль
Інстаграм Тіни Кароль

Серед коментарів під фотографіями зірок багато як приємних, так і критикуючих дописів від хейтерів, що загалом не дивно, враховуючи рівень їхньої популярності.

Інстаграм Олі Полякової
Інстаграм Олі Полякової

Епатажна і яскрава Полякова має особливий стиль і вміє дивувати. Її сценічні образі оригінальні й неповторні, завжди приковують погляди оточуючих. Ефектна Оля знає, як залишатися в центрі уваги. Вона обожнює підкреслювати свої довгі і стрункі ноги короткими вбраннями та взуттям на високих підборах, особливе місце в її гардеробі займають спокусливі боді й сукні з глибоким декольте.

Стиль Олі Полякової
Стиль Олі Полякової

Стилем Тіни Кароль надихаються всі українки – завжди жіночна і елегантна, при цьому протягом усього свого творчого шляху вона неодноразово змінювала образи. Співачку часто можна побачити в обтягуючих платтях, комбінезонах, рідко – в міні. Вона віддає перевагу довжині міді або максі.

Стиль Тіни Кароль
Стиль Тіни Кароль

Схожі статті