34-річна Леся Нікітюк насмішила Притулу, розкритикувавши творчість Руслани: “Пісня з беззмістовними словами”

Леся Нікітюк назвала одну з пісень співачки Руслани беззмістовною в ефірі шоу "Хто зверху". У відповідь Сергій Притула посміявся з колеги. Щоб побачити відео інциденту - читайте далі.

У 2004 році співачка Руслана Лижичко представляла Україну на міжнародному пісенному конкурсі “Євробачення”. Для нашої країни ця подія стала історичною, оскільки вітчизняна артистка відразу завоювала західного слухача та виборола перемогу з піснею “Дикі танці / Wild dance”.

Яскрава постановка, екстравагантні костюмі, шкіряні наряди, запальні танці та неймовірний вокал Руслани забезпечили беззаперечне лідерство артистки. Навіть сьогодні її називають однією з найбільш яскравих учасниць Євробачення, а європейці й досі переглядають виступ Лижичко в мережі та залишають позитивні коментарі.

Про легендарну композицію “Дикі танці” нещодавно згадали під час зйомок розважального шоу на Новому каналі “Хто зверху”, в якому змагаються один проти одного чоловіча та жіноча команди.

В одному з раундів команди мають відгадати пісню за фразою з неї, яка складається з 5-6 слів, кожне з яких відкривається по черзі за проханням учасників.

Ведучі Хто зверху
Ведучі Хто зверху

Телеведуча Леся Нікітюк, яка являється капітаном жіночої команди, під час зйомок жодного з епізодів назвала беззмістоною творчість Руслани Лижичко. У музичному раунді її команді мала відгадати саме “Дикі танці” за фразою “Напевно, даремно була я надто чемна”.

Леся разом із командою по черзі відкривала слова, які формували цю фразу з композиції. Нікітюк відзначила, що ця фраза звучить доволі дивно та беззмістовно.

Коли ми дізнаємося, хто співає цю пісню з беззмістовними словами, я зразу позвоню цьому артисту і скажу, що ви мене просто опустили на дно. Я ще так низько не падала. Я знаю усі пісні”, – сказала Леся.

@aestetic5603408079076

#хтозверху #євробачення #притулалеся #рекомендации 🤯🤯

♬ оригінальний звук – 𝕒𝕖𝕤𝕥𝕙𝕖𝕥𝕚𝕔.𝕞𝕠𝕠𝕟

Сергій Притула у свою чергу лише посміявся з колеги. Нікітюк же потім вибачилася за свої слова і підкреслила, що вона просто пожартувала на емоціях.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини