72-річний Михайло Поплавський похизувався “депутатським” розміром пенсії: кишені ректора лускають від натиску

Михайло Поплавський — найвідоміший ректор в Україні, який живе розкішним життям та досі цікавий молодим красуням. Яку ж пенсію отримує знаменитість?

Популярний український артист, співаючий ректор Михайло Поплавський — далеко небідна людина. Одна тільки садиба зірки під Києвом з басейном, сауною та декількома особняками на території чого варта. Але сам співак там не проживає, адже має іншу нерухомість, вочевидь більш зручну для нього.

Зважаючи на шалені доходи Михайла, усім хочеться дізнатися, на яку ж пенсію він живе.

Михайло Поплавський похизувався “депутатським” розміром пенсії

Михайло Поплавський
Михайло Поплавський похизувався “депутатським” розміром пенсії

Так, у рамках програми Світське життя Катерина Осадча поцікавилася у співаючого ректора, яких же розмірів становить його пенсійні виплати. Поплавський ваажає, що вона маленька, але українські пенсіонери з ним би точно посперечалися!

“У мене помічники отримують і вона “йде” відразу. Я навіть не знаю, думаю, що отримую як народний депутат, десь близько 16-17 тисяч”, – поділився артист.

Зірка не збирається працювати все життя і вже готується покидати не тільки ректорське крісло, але й сцену. Мовляв, артиста не мають виносити вперед ногами з естради. Варто відмітити, що у його сім’ї з’явилася ще одна співачка. У Михайла є невістка, дружина його єдиного сина, яка пробує себе на музичному поприщі. Поплавський стверджує, що взагалі не допомагає їй. Мовляв, це її справи, і він не хоче цим займатися.

Михайло Поплавський похизувався “депутатським” розміром пенсії

А от онук зірки вже світиться на телеекранах завдяки кліпам Михайла. Хлопчика знає в обличчя вся країна, і хтозна, може через декілька років він заспіває?

spot_img

Схожі статті