49-річний Ектор Хіменес-Браво показав малу дитину і розповів, як дізнався, що стане татом: “Визнав батьківство”

Відомий колумбійський кулінар вперше заговорив про батьківство та випадки, коли він дізнався, що стане батьком. Шанувальники були вражені тим, що повідав їм Ектор.

Відомому українському шеф-кухарю колумбійського походження Ектору Хіменесу-Браво вже 49 років. Це немаленький вік для того, щоб стати батьком, але останнім часом чутки навколо його батьківства починають литися звідусіль. І це зрозуміло, адже холостяцьке життя має колись закінчитися, а на зміну йому прийти просте сімейне щастя. Тим паче, що Ектор сам про це мріє.

Ектор Хіменес-Браво показав малу дитину і розповів, як дізнався, що стане татом

Нещодавно на особистій сторінці зірки в соціальній мережі Instagram з’явилася нова публікація, яка розбурхала увесь Інтернет. Чоловік заявив, що скоро стане батьком. Але дуже скоро стало зрозуміло, що таким чином шеф-кухар просто намагався привернути увагу до себе.

Він оприлюднив у своєму акаунті розповідь про те, як декілька разів дізнався про те, що стане батьком. А до тексту додав фотографії з невідомим хлопчиком, що тільки посилило інтерес та мотивацію почитати цей матеріал.

Як виявилося, зірці не тільки намагалися приписати батьківство силоміць, хоча він не мав зв’язку з майбутніми матерями, але ставалося у його житті і горе. Чоловік натякнув, що декілька разів в нього не народилися діти, які мали з’явитися на світ. Що ж стосується його сімейного статусу на даний момент, то в нього буцімто немає нащадка, який от от має з’явитися на світ. Чоловік пожартував над ЗМІ, які намагаються з’ясувати, чи будуть у нього діти і також активно обіграв цю ситуацію, використавши її, як інфопривід.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини