51-річний Юрій Горбунов показав, як вмовляє Катю Осадчу на дівчинку: ведучим пророкують поповнення (ФОТО)

Відомий український шоумен і телеведучий Юрій Горбунов не перестає натякати, що в їхній з Катериною Осадчою родині незабаром з'явиться донечка.

У серпні 2021 року зіркова пара Каті Осадчої і Юрія Горбунова вдруге стала батьками – у пари народився син Данило. У малюка вже є двоє старших братів – 4-річний Іван і 19-річний Ілля. Останній – спадкоємець ведучої “Світського життя” від першого шлюбу з Олегом Поліщуком. Хлопець вчиться в американському вузі на айтішника.

Коли Катерина була втретє вагітною, шанувальники сподівалися, що цього разу вона народить дівчинку. Виявилося, навіть Юрій мріяв про донечку Марійку, і свої мрії він не полишив.

Катя Осадча і Юрій Горбунов з синами
Катя Осадча і Юрій Горбунов з синами

Так, в Інстаграмі  Горбунова з’явилося романтичне фото з дружиною, на якому вона усміхнена дивиться в камеру, а він, притиснувшись до її щоки, не зводить погляду з очей коханої. Загадковий підпис до світлини викликав справжній фурор у коментарях:

“Вмовляю. Як думаєте, вийде?”, – написав Юрій.

Підписники почали вгадувати, про що йде мова. Переважна більшість вирішили, що телеведучий натякає на чергове поповнення в родині:

  • “На четвертого?”;
  • “На дівчинку?”;
  • “По очах вже видно, що згодна”;
  • “Вийде, тож вже два рази вийшло!”;
  • “На доцю”;
  • “Правильніше – вмовляю на четвертого”.
Юрію Горбунову і Каті Осадчій пророкують поповнення в родині
Юрію Горбунову і Каті Осадчій пророкують поповнення в родині

Як відомо, Осадча і Горбунов одружилися у 2017-му. Незабаром після узаконення стосунків закохані стали батьками. Для обох цей шлюб вже другий. Юрій 20 років прожив разом з першою дружиною Людмилою, від якої, як подейкують, пішов саме до Катерини. А вона в юності вийшла заміж за бізнесмена і депутата Олега Поліщука, сімейне життя з котрим протривало всього 3 роки.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини