42-річний В’ячеслав Узелков після розлучення з дружиною Боржемською хоче дітей від іншої жінки: “Від коханої”

Екс-тренер шоу "Зважені та щасливі" В'ячеслав Узелков після розлучення з Мариною Боржемською хрест на особистому житті не поставив та зізнався, що хоче дітей від нової коханої.

Про розлучення Узелкова і Боржемської не чув тільки ледачий. Після 22 років подружнього життя ідеальна, як вважали фанати і мільйони глядачів, пара розпалася. Ініціаторкою була Марина, яка спершу мовчала, але згодом доволі прозоро натякнула, що чоловік заподіяв їй багато болю – не лише морального, а й фізичного. Подробиць фітнес-тренерка розголошувати не стала, оскільки впевнена, що “люди йому багато чого не пробачать”.

У свій захист боксер щоразу заперечує слова дружини та запевняє, що разом з публічними звинуваченнями вона вплинула і на його стосунки з дітьми – дочка Олівія і син Роберт не спілкуються з батьком після розлучення.

В'ячеслав Узелков не бачиться з дітьми після розлучення з Мариною Боржемською
В’ячеслав Узелков не бачиться з дітьми після розлучення з Мариною Боржемською

Втім, В’ячеслав нарешті знайшов спосіб відволіктися від сімейних проблем – зустрів нову кохану, особистість якої ретельно приховує, але деякими подробицями стосунків з шанувальниками ділиться. Так, час від часу Узелков в Інстаграмі відповідає на питання фоловерів. Найчастіше його питають про нинішнє кохання і плани на майбутнє. Цього разу спортсмен чесно зізнався, чи хоче ще дітей:

“Від коханої жінки – так, дуже хочу”.

В'ячеслав Узелков хоче дітей від іншої жінки
В’ячеслав Узелков хоче дітей від іншої жінки

Вочевидь, для таємничої обраниці В’ячеслава це не несподіванка, оскільки трохи раніше він зазначав, що хоче дівчинку – темненьку і з блакитними очима. Не виключено, що цим боксер натякнув на колір волосся своєї дівчини – на відміну від колишньої дружини Марини Боржемської, вона брюнетка.

В'ячеслав Узелков готується стати батьком втретє
В’ячеслав Узелков планує стати батьком втретє
реклама

Поділіться статтею

Дружина Нікіти Добриніна Квіткова вирішила не прикидатися, що все гаразд

Дружина екс-холостяка Нікіти Добриніна Квіткова вирішила не прикидатися, що все гаразд: “Я на межі…”

Дружина Нікіти Добриніна Даша Квіткова вийшла на зв'язок та розповіла правду про те, що їй доводиться переживати у якості матері. Деталі в статті.
Сергій Сосєдов публічно викрив Аллу Пугачову

Сергій Сосєдов публічно викрив 72-річну Аллу Пугачову: не є виконавицею та завдячує популярністю іншій людині

Сергій Сосєдов вже неодноразово зачіпав особистість Алли Пугачової у своїх критичних висловах, і на цей раз не обійшов зірку стороною. Усі деталі в статті.
 Леся Нікітюк прийшла у свідомість після операції та розповіла про зміни в її тілі

34-річна Леся Нікітюк прийшла у свідомість після операції та розповіла про зміни в її тілі: “Робили ніс”

Відома українська телеведуча Леся Нікітюк вийшла на зв'язок та повідомила про причину її зникнення з соцмереж. Виявляється, зірка робила операцію.
Схудлий 57-річний Олег Скрипка назвав суму, за яку готовий зустрітися з фанатами

Схудлий 57-річний Олег Скрипка назвав суму, за яку готовий зустрітися з фанатами: просить більше тисячі доларів

Олег Скрипка зробив потужну кар'єру на українській сцені, ставши улюбленцем публіки. Зараз він трохи змінив спосіб життя та вирішив поекспериментувати у мережі.
Віктор Павлік віддає квартиру колишній, а Катя Репяхова почала вже економити на обіді

Віктор Павлік віддає квартиру колишній, а Катя Репяхова почала вже економити на обіді: “Дешево та сердито”

Віктор Павлік і Катя Репяхова завжди наголошують, що їх шлюб є щасливим. Втім, ідилію зруйнували життєві обставини, у яких подружжя прощається з житлом.

Популярне

Останні новини