Розлучена Соломія Вітвіцька нарешті не самотня: телеведуча показала нового обранця, який перевершив колишнього

Соломія Вітвіцька насолоджується холостяцьким життям. Разом зі своїми рідними зірка "ТСН" поїхала у зимову відпустку на Західну Україну. Щоб побачити, як відпочиває телеведуча - читайте далі.

Телеведуча та зірка “ТСН” Соломія Вітвіцька розлучилася зі своїм чоловіком, режисером Владиславом Кочетковим, взимку минулого року. Пара прожила разом сім років у шлюбі, але так і не змогла його зберегти. За словами телеведучої, вони з екс-обранцем відвідували психолога, проте все рівно не змогли залишитися разом. Про розлучення вони почали говорити за півроку до прийняття непростого рішення, тож вибір подружжя був цілком обдуманий та свідомий.

Соломія Вітвіцька пригорнула малюка і розповіла від кого він народився
Соломія Вітвіцька разом із колишнім чоловіком Владом Кочетковим

З того часу прихильники зірки постійно чекають новин про нові романи зірки “ТСН” та знаходять кандидатів у кожному новому фото Соломії з друзями та знайомими.

Зараз Вітвіцька відпочиває разом з родиною у Львові у зимовій відпустці. Ведуча поділилася безліччю фотографій з подорожі – на деяких з них вона зображена зі своїм братом Северином, однак дехто з її прихильників не впізнав чоловіка та вирішив, що це може бути новий обранець теледіви. Чоловік зараз служить у Луцьку, тож Західну Україну в якості відпочинку ведуча обрала неспроста.

Разом із рідними людьми Вітвіцька встигла за міні-відпустку відвідати не лише Луцьк, а й заїхала до Львова, де провела справжній гастрономічний тур по різним закладам, а потім відвідала ще й Житомир.

У захваті зірка “1+1” залишилася і від нового друга її брата. Северин Вітвіцький купив собі песика, якого назвав Дейзі. Щасливі кадри з чотирилапим другом родини Соломія також показала своїм прихильникам.

Зараз телеведуча мало говорить про своє особисте життя. За її словами, вона залишилася з колишнім у дружніх теплих відносинах, проте розпочинати нові стосунки вона поки що неготова.

реклама

Поділіться статтею

Ектор Хіменес-Браво

“Тепер я точно українець”: Ектор Хіменес-Браво назавжди залишається в Україні заради своєї дитини та коханої

Телеведучий та кулінар Ектор Хіменес-Браво у зимовій відпустці вирішив відвідати сонячний Стамбул. З ким саме знаменитість поїхав у подорож - читайте далі
Соломія Вітвіцька

Розлучена Соломія Вітвіцька нарешті не самотня: телеведуча показала нового обранця, який перевершив колишнього

Соломія Вітвіцька насолоджується холостяцьким життям. Разом зі своїми рідними зірка "ТСН" поїхала у зимову відпустку на Західну Україну. Щоб побачити, як відпочиває телеведуча - читайте далі.
Як виглядають батьки Лілії Ребрик

Як виглядають батьки Лілії Ребрик: інтелігентна літня пара, яка в усьому підтримує доньку-розлучницю та зятя

Лілія Ребрик разом із чоловіком та доньками вирішила на свята навідати своїх батьків у рідних Чернівцях. Як виглядають мама та тато теледіви - читайте далі.
Найкращі привітання з Різдвом Христовим 2022

Найкращі привітання з Різдвом Христовим 2022: готові вірші та проза, які нікого не залишать байдужим

Найкращі привітання з Різдвом Христовим 2022 ви можете знайти у нашій статті. У нашій підбірці ви знайдете різдвяні привітання для дітей та дорослих.
Ольга Сумська зізналася, що дізналася про коханця своєї доньки з преси

“Нас ніхто не питає”: 55-річна Ольга Сумська зізналася, що дізналася про коханця своєї доньки Паперерної з преси

Відома українська акторка Ольга Сумська дала ексклюзивне інтерв'ю, в якому розповіла про стосунки її доньки Парерної з чоловіком, п також про момент, коли вона дізналася про них.

Популярне

Останні новини