34-річна Санта Дімопулос оженила на собі немолодого багатія: чоловік заради зірки полишив сім’ю з трьома дітьми

Екс-віагрянка Санта Дімопулос офіційно одружена з набагато старшим за себе багатієм, який заради співачки полишив сім'ю з трьома дітьми. Хто він та як виглядає?

У 2015-му ефектна українська співачка Санта Дімопулос розбила не одне чоловіче серце, коли вийшла заміж за чоловіка, якого молодша на 18 років. Ним став співвласник мережі спортклубів Ігор Кучеренко. Для зірки це загалом третій шлюб, але офіційний – перший.

Чоловік Санти Дімопулос проміняв на співачку сім’ю з трьома дітьми

Виявилося, що до знайомства з Сантою в Ігоря була дружина і троє спадкоємців. У програмі “Світське життя” екс-віагрянка розповідала, що спілкується зі старшим сином чоловіка, а двоє молодших живуть в Америці. На гостре питання Катерини Осадчої, чи визнає Дімопулос, що розбила чужу родину, вона відповіла, що так не вважає:

“Чоловік не може розвестися через когось. Чоловік – не баран, якого можна увести з сім’ї. Я нічого для цього не робила, це було їхнє взаємне рішення, і діти нікуди не поділися, вони прекрасні, ми дружимо, все нормально”.

Чоловік Санти Дімопулос Ігор Кучеренко
Чоловік Санти Дімопулос пішов від колишньої дружини і трьох дітей заради співачки

Які стосунки між Сантою і екс-дружиною її чоловіка

За словами співачка, ніяких розбірок з колишньою Кучеренка у неї не було. На її думку, зараз вона так щаслива саме тому, що не боролася – все вийшло так, як мало вийти. Крім того, Дімопулос вважає, що екс-дружина Ігоря особливо і не намагалася зберегти родину:

“Це було їхнє рішення”, – впевнена артистка.

Донька і чоловік Санти Дімопулос
Донька і чоловік Санти Дімопулос

Подружжя виховує донечку Софію, а до нинішнього чоловіка Санта мала стосунки з бізнесменом Володимиром Самсоненко, з яким зіграла фейкове весілля, а також з шоуменом Андрієм Джеджулою. З останнім зірка розійшлася гучно і зі скандалом, але заради спільного сина Даніеля екс-пара змогла врегулювати конфлікт та налагодити відносини.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини