Ольга Сумська попалася на “зраді” Віталію Борисюку: актор не стерпів вчинку коханої та дав жорстку відповідь

Відома українська акторка Ольга Сумська потрапила на кадри, на яких вона обіймається з відомим фотографом, а Віталій Борисюк раптово бачить цю ситуацію. Актор не добирав слів.

Відома українська акторка Ольга Сумська зберігає вміння радіти життю, насолоджуватися їм, і вона точно не боїться осуду оточуючих. За це її люблять і фанати, і колеги. Однак, інколи її розваги дратують її чоловіка Віталія Борисюка, який і сам неодноразово був помічений в компанії дівчат.

Ольга Сумська попалася на зраді Віталію Борисюку

Ольга Сумська попалася на зраді Віталію Борисюку. Скріншоти особистої сторінки акторки

Так, нещодавно на особистій сторінці Ольги Сумської в соціальній мережі Instagram з’явився новий відеоролик, на якому вона постала в обіймах відомого українського фотографа Ростислава Ріпки. Зйомку проводив зірка “Сніданку з 1+1” Руслан Сенічкін. Під час ніжностей з чоловіком Ольга закинула на нього ногу і гучно сміялася, а потім раптово згадала про Борисюка, який вже крокував по коридору. Вона поділилася опасіннями, що Віталій влаштує сцену.

Суворий чоловік, побачивши події, що розгорнулися перед його очима, відпустив гострий коментар, який може сподобатися не кожній жінці.

“Ти знімаєш п***о на відео”, — звинуватив Руслана у неподобствах Борисюк.

А потім взяв у свої обійми Людмилу Барбір (ведуча Сніданку), що розгубилася від напору актора, і почав танцювати з нею. Телеведуча активно намагалася позбавитися компанії Віталія і врешті-решт їй це вдалося. Тим часом Ольга продовжила проводити час з Ростиславом.

Вочевидь, не всі можуть стерпіти подібні речі і дуже хвилюються за почуття своїх партнерів. На щастя, усе що сталося супроводжувалося гумором. Але смішно було всім, крім Віталія.

реклама

Поділіться статтею

Ольга Сумська попалася на зраді Віталію Борисюку

Ольга Сумська попалася на “зраді” Віталію Борисюку: актор не стерпів вчинку коханої та дав жорстку відповідь

Відома українська акторка Ольга Сумська потрапила на кадри, на яких вона обіймається з відомим фотографом, а Віталій Борисюк раптово бачить цю ситуацію. Актор не добирав слів.
Андрій Задворний показав новонародженого і пояснив, що завадило бути зі Златою

Переможець Холостячки-2 Задворний показав малюка та пояснив, що завадило бути зі Златою: “Варіантів не було”

Переможець Холостячки-2 Андрій Задворний показав новонароджену доньку та прояснив певні деталі з його життя. Чому насправді чоловік розстався зі Златою Огнєвіч, дізнайтеся у нашій статті.
Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська не залишили сумнівів, що вони — пара

Ярославський та Мартиновська у чому мати народила обійнялися і підтвердили стосунки: подарунок фанатам на Різдво

Українські знаменитості Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський тривалий час стверджували, що вони лише друзі. Але на свято Різдва Христового зірки зробили справжній сюрприз своїм фанатам.
Святослав Вакарчук показав, з ким святкує Різдво

46-річний Святослав Вакарчук похизувався, з ким святкує Різдво: вперше показав стареньку матір та сивого брата

Відомий український співак Святослав Вакарчук — дуже закрита людина. Тому будь-які його фотографії з сім'єю є справжнім ексклюзивом та подарунком фанатам.
Леся Нікітюк терміново відправилася на лікування

Леся Нікітюк терміново відправилася на лікування: доводиться морально приходити в себе після глузувань Притули

Леся Нікітюк поділилася з прихильниками фотографіями з відпочинку в санаторії. Теледіва розповіла, що вона зараз відпочиває морально та робить спа-процедури.

Популярне

Останні новини