48-річна Руслана Лижичко ніжно обійняла маленьку дівчинку і вразила новиною: мрія стати матір’ю здійснилася?

Не так давно відома співачка Руслана Лижичко вразила українців новиною про те, що вона стане матір'ю. Відтепер кожна її публікація викликає шквал емоцій у користувачів.

Декілька місяців тому Руслана Лижичко вийшла на велику сцену та заявила, що її заповітна мрія стати матір’ю скоро здійсниться. Співачка не пояснила, що означає її заява, адже варіантів того, як будуть розвиватися події, маса. Деякі впевнені, що артистка вагітна, інші ж вважають, що Руслана та її чоловік Олександр Ксенофонтов звернулися до послуг сурогатного материнства. І це непогана точка зору, адже минулого року вік Лижичко склав 48 років. Це вельми немало, для того, щоб пережити безпечні пологи.

Вагітна Руслана пояснила, куди зникла після новини про майбутнє поповнення
Руслана Лижичко ніжно обійняла маленьку дівчинку і вразила новиною

Руслана Лижичко ніжно обійняла маленьку дівчинку і вразила новиною

Однак, знаменитість поквапилася пояснити, що збирається стати матір’ю рідної дитини, тож імовірність всиновлення поки що відпадає. Артистка не припиняє розвивати цю тему і навіть презентувала колискову.

А нещодавно на її особистій сторінці в соціальній мережі Instagram з’явилася нова публікація, у якій вона представила свій авторський різдвяний музичний фільм. У дописі до яскравих святкових фотографій, на яких вона виступає, а також обіймає маленьку дівчинку у яскраві курточці, вона повідомила про новий продукт.

Публікація одразу знайшла відгук в аудиторії, яка почала ділитися своїми емоціями стосовно отриманої інформації. Чи стала Руслана матір’ю поки що невідомо, але на фотографіях артистка постала у доволі вільному светрі, який може приховувати великий секрет. Сподіватимемося, що скоро Руслана Лижичко зможе потішити своїх фанатів новиною про поповнення в родині, про яке вона мріє так довго.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини