Колишня дружина Доманського Лідія Таран мала стосунки з чоловіком Марічки Падалко: “Ходила на побачення”

Виявилося, що телеведучі Лідія Таран, Марічка Падалко та її чоловік Єгор Соболєв багато років тому ледь не стали учасниками любовного трикутнику.

На телеканалі 1+1 колектив ведучих підтримує не лише робочі стосунки, багато хто з них у звичайному житті також близько дружать. Що цікаво, Лідія Таран і Марічка Падалко познайомилися поза екраном – коли вели 10-річчя Національного олімпійського комітету України. Дружбі зірок вже стільки років, що їм навіть важко згадати все, що вони робили разом, але дещо в пам’яті закріпилося назавжди.

Так, Марічка одного разу розповіла у соціальних мережах, як відправляла Лідію на побачення зі своїм майбутнім чоловіком Єгором Соболєвим:

“Колись Лідка замість мене ходила на перші мої побачення з майбутнім чоловіком, і я мучила її потім багаторазовими запитанями “що і як він про мене казав” і чи “страждає”.

Марічка Падалко задумалася про переїзд з України, а чоловік-політик її підтримує
Лідія Таран була на романтичному побаченні з чоловіком Марічки Падалко

На той момент тільки-но зароджувалися стосунки Таран і Андрія Доманського. Телезірки прожили 5 років у цивільному шлюбі та народили доньку Василину.

Андрій Доманський та Лідія Таран з дочкою Василиною
Андрій Доманський та Лідія Таран з дочкою Василиною

Примітно, що Падалко і Соболєв вперше зустрілися у 2004-му, коли обидва були одруженими. Звісно, спочатку вони й не замислювалися про відносини, але згодом почали частіше бачитися і відчули, що їх тягне одне до одного. Ба більше, вони народилися в один день – справжній знак долі.

Марічка якийсь час намагалася відкидати від себе думки про почуття до іншого чоловіка. Втім, серцю не накажеш. Телеведуча зрозуміла, що не хоче жити таким життям, коли зовні все виглядає чудово, а всередині – зовсім ні.

Зрештою і вона, і Єгор спочатку розійшлися зі своїми половинками, а вже потім почали будувати власну родину. Пара вже багато років щаслива разом і виховує трьох дітей.

Чоловік та діти Марічки Падалко
Чоловік та діти Марічки Падалко
реклама

Поділіться статтею

Лідія Таран ходила на побачення з чоловіком Марічки Падалко

Колишня дружина Доманського Лідія Таран мала стосунки з чоловіком Марічки Падалко: “Ходила на побачення”

0
Виявилося, що телеведучі Лідія Таран, Марічка Падалко та її чоловік Єгор Соболєв багато років тому ледь не стали учасниками любовного трикутнику.
Олена Мозгова зробила проймаючу заяву про їхню доньку

Екс-дружина Пономарьова Мозгова зробила проймаючу заяву про їхню доньку: “Дай моїй дитині мужності боротися”

Українська продюсерка Олена Мозгова опублікувала привітання для своєї старшої доньки Зої, яка є падчеркою Олександра Пономарьова. Усі деталі в статті.
Гороскоп на 13 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 13 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку: непідходящий день для вирішення проблем

Гороскоп на 13 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку обіцяє непростий день, який випробовуватиме емоціями та важкими почуттями, що викликатимуть фрустрацію.
Ольга Сумська відрізала волосся та кардинально змінила стиль

55-річна Ольга Сумська відрізала волосся та кардинально змінила стиль: пишна зачіска і накидка з пір’ям (ФОТО)

Відома українська акторка Ольга Сумська, яка завжди славилася своєю вродою та харизмою кардинально змінила стиль. Як зараз виглядає акторка, дізнайтеся в нашій статті.
Ксенія Мішина розкрила особистість батька свого сина Платона

32-річна Ксенія Мішина розкрила особистість батька свого сина Платона не від Еллерта: “Він мені був зручний”

Ксенія Мішина дала ексклюзивне інтерв'ю, в якому вперше назвала ім'я батька свого сина Платона та розповіла про стосунки з ним. Детальніше дізнайтеся в нашій статті.

Популярне

Останні новини