Поп-діва Тіна Кароль чи переможниця “Голосу країни” Оксана Муха: з ким таємно зустрічається 42-річний Дан Балан

В коханки Дану Балану приписують одночасно і Тіну Кароль, і переможницю "Голосу країни" Оксану Муху. З ким все ж таки зустрічається молдавський мачо?

Дан Балан користується великою популярністю у всьому світі. Значна частина його фанатів зосереджена і в Україні, чому посприяла участь артиста у вокальному талант-шоу “Голос країни”. Там він зайняв крісло тренера, що й породило чутки про романтичні зв’язки Дана з відомими українками. Сам Балан подробиці свого особистого життя тримає в таємниці, але пліткувати з цього приводу шанувальники менше не стали.

Роман Дана Балана і Тіни Кароль

Конкуруючі тренери “Голосу” Тіна і Дан неприховано фліртували перед глядачами і камерами. Неможливо було не помітити кокетливі погляди, знаки уваги, обійми і дотики знаменитостей. Згодом свої почуття вони вилили у творчість – Кароль і Балан записала дві дуетні пісні з романтичним підтекстом.

Людмила Балан разом з сином та Тіною Кароль
Людмила Балан натякнула на весілля Тіни Кароль і Дана Балана

Сумнівів у коханні зіркової пари майже не залишилося, коли мама Дана Людмила у 10 сезону проєкту заспівала для них народну весільну пісню “Горіла сосна, палала” з головної сцени країни. Офіційно вони жодного разу не підтверджували любовні стосунки, але й не спростовували.

Роман Дана Балана і Оксани Мухи

У 9 сезону “Голосу” Оксана Муха потрапила в команду Дана Балана, який зрештою привів її до перемоги. Пізніше вони записали спільну пісню, що стало приводом для чуток про більш ніж робочі стосунки між музикантами.

Оксана Муха прокоментувала роман з Даном Баланом
Оксана Муха прокоментувала роман з Даном Баланом

За словами Оксани, вони з Даном обидва творчі люди і щиро люблять свою справу, а тому викладаються на повну і на сцені перевтілюються у героїв, про яких співають:

“Лише так глядач повірить. Якщо він повірив, що стосунки дійсно є, то значить все вдалося”.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини