46-річний Святослав Вакарчук вперше показав свою маму: ошатна літня жінка в окулярах з модною стрижкою боб-каре

Відомий український співак та лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук вперше показав свою маму Світлану, яка на восьмому десятку виглядає чудово.

Святослав Вакарчук народився на Закарпатті в невеличкому прикордонному містечку Мукачево у 1975 році. Його батько Іван Олександрович на той момент викладав теореричну фізику, а мама Світлана Олександрівна – математику в середній школі. Незабаром родина перебралася до Львова, де майбутня зірка і провів своє дитинство та юність.

Після переїзду тато Святослава пішов в науку і став ректором Львівського університету. Деякий час він також працював міністром освіти України. Мама музиканта перейшла на роботу в академію ветеринарної медицини. Також у Вакарчука є молодший брат Олег, який зараз працює в банку.

Сам він вивчав фізику та економіку. Закінчивши університет, Святослав вступив до аспірантури на кафедру теоретичної фізики і отримав ступінь кандидата наук. І всю свою освітню діяльність він встигав поєднувати із захопленням музикою, в чому рідні його тільки підтримували.

Святослав Вакарчук на концерті
Святослав Вакарчук показав свою маму

Як виглядає мама Святослава Вакарчука

Тата Вакарчука серед живих вже немає, він помер у квітні 2020 року, в останні роки хворів. Мама співака Світлана Олександрівна залишилася без коханого чоловіка, з яким прожила майже усе своє життя, але сини оточують жінку турботою і увагою.

Рідко, але іноді Святослав публікує теплі сімейні фото у соціальних мережах. На його сторінці в Інстаграм можна знайти світлину з улюбленою мамою, яка навіть у свої немолоді 74 роки виглядає ошатно, жіночно, доглянуто, вона носить окуляри і модну стрижку боб-каре.

Як виглядає мама Святослава Вакарчука
Як виглядає мама Святослава Вакарчука

До речі, у 2021-му Світлана Олександрівна нарешті дочекалася на онуків від старшого сина. У Вакарчука народився хлопчик, якого він назвав на честь батька Іваном. Подейкують, його матір’ю стала Євгенія Яцута – продюсерка “Radioaktive Film”, однак ця інформація офіційно не підтвреджена.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини