46-річний Святослав Вакарчук вперше показав свою маму: ошатна літня жінка в окулярах з модною стрижкою боб-каре

Відомий український співак та лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук вперше показав свою маму Світлану, яка на восьмому десятку виглядає чудово.

Святослав Вакарчук народився на Закарпатті в невеличкому прикордонному містечку Мукачево у 1975 році. Його батько Іван Олександрович на той момент викладав теореричну фізику, а мама Світлана Олександрівна – математику в середній школі. Незабаром родина перебралася до Львова, де майбутня зірка і провів своє дитинство та юність.

Після переїзду тато Святослава пішов в науку і став ректором Львівського університету. Деякий час він також працював міністром освіти України. Мама музиканта перейшла на роботу в академію ветеринарної медицини. Також у Вакарчука є молодший брат Олег, який зараз працює в банку.

Сам він вивчав фізику та економіку. Закінчивши університет, Святослав вступив до аспірантури на кафедру теоретичної фізики і отримав ступінь кандидата наук. І всю свою освітню діяльність він встигав поєднувати із захопленням музикою, в чому рідні його тільки підтримували.

Святослав Вакарчук на концерті
Святослав Вакарчук показав свою маму

Як виглядає мама Святослава Вакарчука

Тата Вакарчука серед живих вже немає, він помер у квітні 2020 року, в останні роки хворів. Мама співака Світлана Олександрівна залишилася без коханого чоловіка, з яким прожила майже усе своє життя, але сини оточують жінку турботою і увагою.

Рідко, але іноді Святослав публікує теплі сімейні фото у соціальних мережах. На його сторінці в Інстаграм можна знайти світлину з улюбленою мамою, яка навіть у свої немолоді 74 роки виглядає ошатно, жіночно, доглянуто, вона носить окуляри і модну стрижку боб-каре.

Як виглядає мама Святослава Вакарчука
Як виглядає мама Святослава Вакарчука

До речі, у 2021-му Світлана Олександрівна нарешті дочекалася на онуків від старшого сина. У Вакарчука народився хлопчик, якого він назвав на честь батька Іваном. Подейкують, його матір’ю стала Євгенія Яцута – продюсерка “Radioaktive Film”, однак ця інформація офіційно не підтвреджена.

реклама

Поділіться статтею

Святослав Вакарчук вперше показав свою маму

46-річний Святослав Вакарчук вперше показав свою маму: ошатна літня жінка в окулярах з модною стрижкою боб-каре

0
Відомий український співак та лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук вперше показав свою маму Світлану, яка на восьмому десятку виглядає чудово.
Сергій Притула забрав дружину і покинув Україну без дітей

40-річний Сергій Притула забрав дружину і покинув рідну Україну без дітей під боком: “Ну як же ж так?”

0
Популярний ведучий Нового каналу Сергій Притула повідомив, що разом зі своєю дружиною Катериною покинув Україну, але без дітей. Пара показала фото на борту літака.
Дружина Нікіти Добриніна Квіткова вирішила не прикидатися, що все гаразд

Дружина екс-холостяка Нікіти Добриніна Квіткова вирішила не прикидатися, що все гаразд: “Я на межі…”

Дружина Нікіти Добриніна Даша Квіткова вийшла на зв'язок та розповіла правду про те, що їй доводиться переживати у якості матері. Деталі в статті.
Сергій Сосєдов публічно викрив Аллу Пугачову

Сергій Сосєдов публічно викрив 72-річну Аллу Пугачову: не є виконавицею та завдячує популярністю іншій людині

Сергій Сосєдов вже неодноразово зачіпав особистість Алли Пугачової у своїх критичних висловах, і на цей раз не обійшов зірку стороною. Усі деталі в статті.
 Леся Нікітюк прийшла у свідомість після операції та розповіла про зміни в її тілі

34-річна Леся Нікітюк прийшла у свідомість після операції та розповіла про зміни в її тілі: “Робили ніс”

Відома українська телеведуча Леся Нікітюк вийшла на зв'язок та повідомила про причину її зникнення з соцмереж. Виявляється, зірка робила операцію.

Популярне

Останні новини