“Є багато жінок, кращих і цікавіших за Злату”: фіналіст Холостячки-2 Тарапата зрадив Огнєвіч з граціозною білявкою

Фіналіст 2 сезону романтичного реаліті-шоу "Холостячка" Макс Тарапата був помічений в компанії ефектної красуні, яка зовсім не схожа на Злату Огнєвіч.

Максим Тарапата був одним з головних фаворитів глядачів “Холостячки”, адже він єдиний показав Златі Огнєвіч серйозність своїх намірів, коли разом з нею планував майбутній будинок і прислухався до її побажань. Втім, співачці цього виявилося недостатньо, тож після знайомства зі своїми рідними вона залишила чоловіка без бутоньєрки. І це попри те, що Макс сподобався родині найбільше серед фіналістів.

З проєкту Злата відправила Тарапату зі словами, що не може дати йому тієї взаємності, якої він хоче, а переможцем шоу став найнесподіваніший учасник – Андрій Задворний. Йому одному Огнєвіч зізналася в коханні, однак дуже скоро зрозуміла, що зробила помилку. Вже через півтора місяці стосунків бізнесмен покинув екс-холостячку, оскільки у нього зникли до неї почуття.

Переможець Холостячки-2 Андрій Задворний кинув Злату Огнєвіч

Для Злати розрив був надзвичайно болісним, і вона потребувала поряд с собою надійного друга. На подив багатьох глядачів, навіть після розбитого серця Тарапата дуже підтримав Огнєвіч, коли Задворний від неї пішов. Разом вони багато гуляли столицею, пили каву, часто відвідували світські заходи вдвох.

Максим Тарапата і Злата Огнєвіч спілкуються після фіналу Холостячки
Максим Тарапата і Злата Огнєвіч спілкуються після фіналу Холостячки

Фанати підозрюють пару в романі, проте самі вони запевняють – просто дружать, хоча не виключають у майбутньому можливості розвитку стосунків в дещо більше.

Макс Тарапата зрадив Златі Огнєвіч

Поки артистка перезавантажується на відпочинку в Африці, Максим без неї не сумує та проводить час в компанії блогерки Льолі Зінов’євої, для якої вже навіть готував сніданок в YouTube-шоу “НеВинная“.

Так, в Інстаграмі Тарапати з’явилися спільні фото з новою супутницею, зроблені в ресторані. Сидять вони поруч одне з одним, екс-учасник “Холостячки” усміхається в камеру, а Льоля грайливо на нього дивиться.

Дехто з коментаторів збентежений “зрадою” Макса Златі, але більшість бажають йому не чіплятися за співачку, яка сама його кинула:

  • “Ого… А Макс задарма часу не втрачає”;
  • “Макс, як так – “зраджуєш” Златі!”;
  • “Йому що, до кінця життя сохнути за Златою? Не забувайте, це вона його кинула”;
  • “Сподіваюсь, Макс в курсі, що є багато жінок кращих та цікавіших за Злату. Ця дамочка взагалі красуня”;
  • “Дуже гармонійна пара”.
Макс Тарапата зрадив Златі Огнєвіч
Макс Тарапата зрадив Златі Огнєвіч

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини