Як виглядає дружина футболіста Андрія Шевченка: тендітна модель вища за чоловіка на декілька сантиметрів (ФОТО)

Український футболіст Андрій Шевченко одружений ще з 2004 року. Щоб побачити, як виглядає жінка, яка змогла підкорити одного з провідних спортсменів світу - читайте далі.

Андрій Шевченко – український футболіст зі світовим ім’ям. Спортсмен прославив свою Батьківщину у різних країнах і встиг стати зіркою не лише у київському “Динамо”, а й в італійському “Мілані” та англійському “Челсі”. Останні декілька років Шевченко не виходив на поле в якості гравця, свою кар’єру він продовжує як тренер та наставник.

Успішний і талановитий красунчик від перших днів своєю спортивної слави був і залишається мрією мільйонів жінок по усьому світу, однак вже більше 17-ти років його серце зайняте лише однією коханою, яка поряд з Андрієм і в радості, і під час проблем.

Як виглядає дружина футболіста Андрія Шевченка
Як виглядає дружина футболіста Андрія Шевченка

У 2004 році Андрій одружився на американські моделі та світській левиці Крістен Пазік. Познайомилася пара на вечірці в Італії після одного із матчів “Мілану”. Дівчина тоді саме працювала по контракту в столиці моди. Іскра між молодими людьми спалахнула відразу, проте спільну мову закохані шукали доволі довго – між ними стояв мовний бар’єр:

“Перший час це була проблема, тому що коли ми познайомилися, я толком не міг говорити нормально італійською, вона не могла нормально говорити італійською. Це було дуже цікаво і ми багато спілкувалися. Дуже велика різниця менталітетів”, – розповідав Андрій.

Як виглядає дружина футболіста Андрія Шевченка
Як виглядає дружина футболіста Андрія Шевченка

Кохана Крістен подарувала Андрієві відразу чотирьох синів – найстарший Джордан цього року відсвяткує своє повноліття. Футболіст зізнається, що не проти одного дня стати татом і донечки. Окрім того, Шева розповів,

що саме родина посприяла рішенню, котре згодом почали називати його найбільшою помилкою у спортивній кар’єрі – перехід з італійського “Мілану” до лондонського “Челсі”. Хоча це рішення виключно фанатів і футбольних критиків, для самого Андрія сім’я – це найдорожче, що він має у житті.

Схожі статті