48-річна Оксана Марченко показала, як зараз виглядає Медведчук, їхня донька та онук: безбідно живуть у палаці

Відома українська телеведуча Оксана Марченко вперше за довгий час показала, як зараз виглядає Віктор Медведчук, їхня донька і онук, та як вони проводять час у своєму палаці.

Оксана Марченко заміжня за народним депутатом Віктором Медведчуком вже майже 20 років. Різниця у віці не стала на заваді щастю пари, так само як і негаразди, пов’язані з політичною діяльністю голови сімейства. Про усі проблеми телеведуча забуває, коли працює над авторською програмою “Паломниця”, у якій висвітлює християнські традиції та людей, що віднайшли спасіння душі у вірі. Крім того, спокій і гармонію Оксана знаходить в оточенні найрідніших.

У себе в Інстаграмі Марченко привітала фанатів з великим святом Хрещення, виклавши сімейне відео, на якому з’явилися її донька Дарина, маленький онук Віктор та коханий чоловік Медведчук. В кадрі можна побачити розкішний інтер’єр заміського будинку, в якому живе родина.

Без перебільшення, це справжній палац з чотирма поверхами, окремим шубосховищем, величезним гардеробом, складом валіз, килимів, картин і навіть скатертин. На території маєтку також розташувалася персональна церква заможного сімейства. Детальне планування зіркового житла вдалося з’ясувати журналістам програми “Схеми“.

Онука Марченко і Медведчуку подарував син телеведучої Богдан від першого шлюбу, для якого Віктор став не просто вітчимом, а справжнім батьком. У 2020 році хлопець зіграв пишне весілля, а у 2021-му його дружина Катерина народила первістка. Дитину назвали на честь Медведчука.

Оксана Марченко показала онука
Оксана Марченко показала онука

Спільна донька Оксани і Віктора Дарина наразі знаходиться в Україні, але мала бути у Швейцарії. Дівчина вступила до престижного університету в Женеві, проте її учбову візу анулювали за кілька днів до початку занять.

Оксана Марченко і Віктор Медведчук з дітьми
Діти Оксани Марченко і Віктора Медведчука

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини