56-річна Алла Мазур зробила публічне зізнання відомому чоловікові: особисте життя телеведучої більше не таємне

Відома українська журналістка і телеведуча Алла Мазур подробицями особистого життя зазвичай не ділиться, але іноді все ж таки знаходить для цього приводи.

Алла Мазур працює в службі новин ТСН з перших днів її заснування, тож зараз без неї неможливо уявити канал 1+1. Протягом своєї кар’єри журналістка вісім разів була визнана найкращою ведучою інформаційно-аналітичної програми, а журнал “Фокус” назвав її однією з найуспішніших та найвпливовіших жінок України.

Особисте життя та біографія Алли Мазур

Майбутня знаменитість народилася у вересні 1965 року в селі Зіньків Хмельницької області в родині медиків – тато був стоматологом, а мама дитячою медсестрою.

Ще в школі Алла писала статті для місцевої газети. Цю справу вона вирішила зробити своєю професією, тож вступила на факультет журналістики Київського університету імені Тараса Шевченка. Його вона успішно закінчила і розпочала професійну кар’єру. Популярність Мазур принесла робота на “плюсах”.

Біографія Алли Мазур
Біографія Алли Мазур

У 2008 році Алла народила свого первістка – сина Артема. Від кого саме – достовірно невідомо, оскільки зірка ретельно приховує подробиці особистого життя та вже протягом багатьох років не розсекречує ім’я батька спадкоємця, але запевняє – він не політик і не олігарх, тож ніяк не впливає на її професійну діяльність.

Що відомо про чоловіка Алли Мазур, якому вона народила сина
Що відомо про чоловіка Алли Мазур, якому вона народила сина

Алла Мазур зробила публічне зізнання відомому чоловікові

Попри свою стриманість в публічному полі, Алла зворушливо звернулася до давнього друга і колеги Костянтина Грубича, який святкує 30 років роботи на телебаченні:

“Вітаю, Костіку! 30 років на ТБ, і все тільки починається! Ти завжди частина моєї і нашої телесім’ї. І твої історії ми з нетерпінням чекаємо в ТСН Тиждень”, – написала Мазур у Фейсбуці.

Вітаю, Костіку !30 років на ТБ І все тільки починається ! Ти завжди частина моєї і нашої телесім‘ї. І твої…

Опубликовано Аллой Мазур Среда, 19 января 2022 г.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини