44-річна Лідія Таран вперше розповіла про свій діагноз на широку публіку: “Бідна мама, стільки переживань”

Відома українська телеведуча Лідія Таран обожнює подорожувати. Про це її шанувальники знали давно. Щоб зробити усі свої дороги більш ефективними та приємними вона досі вивчає іноземні мови та намагається повністю проникнутися культурою інших країн. Зазвичай знаменитість бере з собою доньку Василісу, і саме з нею набирається досвіду туризму.

Лідія Таран вперше розповіла про свій діагноз на широку публіку

Лідія Таран вперше розповіла про свій діагноз на широку публіку

Нещодавно зірка опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram зізнання, яке остаточно розставило усе на свої місця. Виявляється, Лідія Таран приписує собі справжній діагноз — людина дороги.

Лідія Таран вперше розповіла про свій діагноз на широку публіку

Телеведуча запевняє, що тривалі подорожі її не втомлюють, а навпаки заряджають енергією. Вона може змінити декілька потягів, автобусів і все одно бути в тонусі. До речі, фотографія, у дописі до якої вона розповіла про свою недугу, вона знаходиться на горнолижному курорті, біля підйомників. Варто відмітити, що Таран стає на лижі кожного року, і кожного року тішить своїх підписників світлинами на засніженому тлі.

Лідія Таран вперше розповіла про свій діагноз на широку публіку. Скріншот коментарів під публікацією зірки

Деякі шанувальники одразу ж почали жаліти її матір, яка звісно хвилюється за свою доньку та онучку. Тим паче, що окрім любові до туризму телеведуча є ще й великою екстрималкою. Втім, Лідія Таран запевнила, що її ненька вже звикла до такого образу життя спадкоємиці.

Схожі новини