На кого екс-дружина Пономарьова Мартинюк проміняла зірку: знайшла того, хто перевершив співака в усьому, крім голосу

Після розриву з Оленою Мозговою Олександру Пономарьову пощастило зустріти красуню Вікторію Мартинюк, яка подарувала йому сина Сашка. Пара була красивою, і фанатам навіть в голову не приходило, що насправді ховається за цими посмішками. Вже після розлучення Вікторія зізналася, що терпіла численні зради та інші небажані речі у шлюбі.

На кого екс-дружина Олександра Пономарьова Вікторія Мартинюк проміняла зірку

Син співака залишився жити з матір’ю, а вже незабаром зустрівся зі своїм вітчимом. Так, Вікторія Мартинюк знайшла щастя в обіймах чоловіка на ім’я Тарас Чекорда. Вона народила йому двох дітей і дала все те, про що мріяв її колишній чоловік.

На кого екс-дружина Олександра Пономарьова Вікторія Мартинюк проміняла зірку

Поруч з другим чоловіком Мартинюк вдалося і самореалізуватися. Вікторія – успішна бізнес-мама. Вона займається організацією свят для дітей та дорослих, навчає найменших дітей у центрі розвитку та одягає підлітків у речі власного бренду.

На кого екс-дружина Олександра Пономарьова Вікторія Мартинюк проміняла зірку

Варто відмітити, що після розлучення Олександр Пономарьов знаходиться у прекрасних стосунках з колишньою. Мартинюк відгукується з великою ніжністю про співака та його цивільну дружину. І запевняє, що привчає свого сина також ставитися з повагою до жінки, яка живе з його рідним батьком. Втім, наскільки близько сім’ї дружать достовірно невідомо.

Нагадуємо, півроку тому Олександр Пономарьов посварився з Оленою Мозговою через те, що розповів в інтерв’ю про її подружню зраду. Продюсерка попросила артиста більше ніколи її не згадувати у розмовах з пресою.

Схожі новини