Молода дружина 55-річного Віктора Павліка зізналась, що має зробити вибір, який зруйнує її шлюб: “Розлучиться”

Молода дружина Віктора Павліка розповіла про свої плани на цей рік і зазначила, що деякі з них не співпадають з очікуванням Віктора Павліка.

Зимові канікули добігли кінця і зіркові сім’ї починають робити планування на 2022-й, щоб розуміти, які цілі перед ними стоять та що треба зробити для їх досягнення.

Молода дружина Віктора Франковича Катя також долучилася до цієї невеличкої традиції і розповіла підписникам на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, що ж хоче виконати цього року.

Молода дружина Віктора Павліка зізналась, що має зробити вибір, який зруйнує її шлюб

Виявляється, плани у Каті м’яко кажучи грандіозні.  Какова збирається запустити власний бізнес, зробити 2 пластичні операції, придбати новий автомобіль, зіграти весілля, тощо.

Молода дружина Віктора Павліка зізналась, що має зробити вибір, який зруйнує її шлюб. Скріншоти особистої сторінки Каті

І певна частина з цих пунктів викликає питання у підписників, адже раніше Катя не воліла нічого змінювати на своєму обличчі, весілля пари відбулося два роки тому, а маммопластику та церемонію треба якось поєднати, адже усе це заплановано на весну. При цьому минулого року родина вже купувала Каті автомобіль з салону, а стосовно риноспластики взагалі є один великий мінус — Віктор Павлік попереджав дружину, що розлучиться з нею, якщо вона буде змінювати свій ніс.

Тим не менш, дівчина впевнена, що операції зробить, а свого чоловіка підготує морально до цього. За автомобіль пара вже вносить передоплату і лише питання з весіллям поки що не вирішене. Варто не забувати, що також Катя на даний момент судиться з колишньою дружиною Віктора Франковича Ларисою, і планує отримати моральне відшкодування.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини