19-річний Роман Сасанчин пояснив, чому дружина покинула його з донькою: “Починаються дуже великі проблеми”

Молодий український виконавець Роман Сасанчин вперше дав коментар журналістам стосовно поганого стану здоров'я його дружини Іванни. Чому дівчина була вимушена лягти в лікарню?

Місяць тому дружина переможця “Голосу країни” Романа Сасанчина Іванна народила йому первістка. На світ з’явилася крихітна дівчинка Елізабет, яка ощасливила молодих батьків і дала їм новий привід жити.

Однак, здоров’я молодої мами Іванни почало підводити її. Дівчина не змогла народити самостійно і пережила хірургічне втручання. А через декілька тижнів фанати пари дізналися, що вона була змушена залишити дитинку з батьком, а сама рушила до лікарні на стаціонар.

Роман Сасанчин пояснив, чому дружина покинула його з донькою

Роман Сасанчин в 19 років став батьком
Роман Сасанчин пояснив, чому дружина покинула його з донькою

Нещодавно співак дав коментарі журналістам програми новин ТСН, у яких пояснив, що саме відбувається з Іванною, і чому вона не може відновитися. Виявляється уся справа в лактостазі. У дівчини піднялася температура, її не могли знизити і тому викликали швидку, яка забрала Іванну до лікарні.

“Є така проблема, коли дитина не хоче годуватись грудьми. Коли цей процес у природі, коли дитина годується, то все це нормально. Але коли молоко мами застоюється, то розпочинаються дуже великі проблеми. І ось саме у неї така причина”

Зараз молода мама вже вдома, але їй дуже важко. Елізабет поки що не хоче готуватися, у дитини болить животик, а Іванна має погане самопочуття. Звісно, поруч з дитинкою їй спокійніше, адже, знаходячись далеко від неї, їй було дуже сумно. Роман також звикає до батьківства, і не приховує, що це дуже складно.

“Звичайно, для мене ще складно. Тому що мало досвіду, але з дружиною поступово з усім розбираємось”, – поділився виконавець.

Хлопець зізнався, що їм допомагають і батьки, і Інтернет. Тож немає сумнівів, що вони з усім впораються.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини