39-річна Ольга Фреймут показала сестру, яка молодша за неї на 10 років: перевершила родичку-ревізорку в усьому

Ольга Фреймут дуже рідко показує свою молодшу сестру. Зазвичай героями її кадрів, які регулярно з’являються її особистій сторінці в соціальній мережі Instagram стають чоловік, діти та колеги. Однак, нещодавно знаменитість зробила приємне виключення.

Ольга Фреймут показала сестру, яка молодша за неї на 10 років

Так, на акаунті Ольги Фреймут було опубліковане фото з її молодшою сестрою Юлією. Знімок був створений в аеропорту Бориспіль. Юлія молодша за Ольгу Фреймут на 10 років, але впевненістю можна сказати, що вона успішніша за свою зіркову родичку. Жінка є продюсеркою. Якось телеведуча згадувала про неї в інтерв’ю розповіла багато цікавих та неочікуваних речей.

Ольга Фреймут показала сестру, яка молодша за неї на 10 років. Скріншот особистої сторінки телезірки

“Юля дуже наполеглива. За освітою вона дипломат, тому просто веде переговори. Дуже легка на підйом. Якщо потрібно вранці вилітати в Америку – вона першою стоятиме на порозі з укладанням, макіяжем, валізою та посмішкою. Все робить миттєво – і рішення ухвалює також блискавично”, – зізналася Ольга Фреймут.

Варто відмітити, що попри усі свої позитивні риси характеру, вона ще й неймовірно вродлива жінка. У її обличчі помітна серйозна схожість з Ольгою Фреймут, але зовнішні дані більш м’які та жіночні.

Як її сестра Юлія зробила вибір на користь елегантності, лаконічності та стриманого стилю. Ідеальне поєднання з її вибором професії. На жаль, на відміну від своєї сестри вона веде більш закритий образ життя, тому деталей про неї мережі неможливо знайти.

Популярне зараз

Схожі новини