Екс-учасник Холостячки-2 Макс Тарапата отримав пропозицію руки та серця не від Злати Огнєвіч: “Докотилися”

Учасник 2 сезону найромантичнішого шоу країни "Холостячка" Макс Тарапата підкорити серце Злати Огнєвіч не зміг, але вже отримав пропозицію руки та серця від іншої дівчини.

Бізнесмен Максим Тарапата був одним з головних фаворитів глядачів реаліті, адже він усіляко демонстрував Златі Огнєвіч своє кохання та показав, що готовий навіть створити з нею сім’ю. Втім, для щастя співачці цього виявилося недостатньо. Навіть рідних вона не послухала, які теж були приємно здивовані знайомством з Максом. Саме після цього зірка залишила чоловіка без бутоньєрки.

Свій вибір вона пояснила тим, що не готова відповісти Тарапаті стовідсотковою взаємністю, обравши у фіналі Андрія Задворного. Лише йому Злата зізналася в коханні, але через півтора місяці зрозуміла, що помилилася – переможець Холостячки-2 кинув Огнєвіч зі словами, що його почуття зникли.

Стало відомо, чи залишилися разом Холостячка Злата Огнєвіч і Андрій Задворний
Андрій Задворний кинув Злату Огнєвіч

Розрив виявився надзвичайно болісним для артистки. Тоді її дуже підтримав Тарапата. Вони разом багато гуляли, пили каву, відвідували світські заходи вдвох. Це дало надію фанатам на те, що пара зійдеться, хоча самі вони запевняють – просто добре дружать, а останнім часом своє спілкування звели до переписок.

Максим Тарапата і Злата Огнєвіч спілкуються після фіналу Холостячки
Максим Тарапата і Злата Огнєвіч спілкуються після фіналу Холостячки

Макс Тарапата отримав пропозицію руки та серця

Після участі в реаліті чоловіка стали запрошувати на різні інтерв’ю і розважальні YouTube-шоу. На одному з них Максим познайомився з блогеркою Інною Скиданюк, яка, схоже, дуже його вподобала. Так, в мережі з’явилося фото, де Інна стала перед Тарапатою на коліно з обручкою, а на його обличчі читається неабияке здивування від пропозиції руки та серця.

Коментатори дискутують:

  • “Максе, це не у вашому стилі! Ви ще не докотилися до того, щоб дівки вас принижували. Ви справжній і розумний!”;
  • “Вона тобі не пара”;
  • “Це що, пропозиція?”;
  • “Дуже дивне фото, точніше – інструкція. Як не повинна вести себе істинна дівчина!”.
Максу Тарапаті зробила пропозицію руки та серця не Злата Огнєвіч
Максу Тарапаті зробила пропозицію руки та серця не Злата Огнєвіч

Популярне зараз

Схожі новини