48-річна Оксана Марченко дала зрозуміти, чому зникла з українських телеканалів: “Не хочу, щоб на мені заробляли”

Відома українська телеведуча і дружина політика Віктора Медведчука Оксана Марченко вже давно не з'являлася на блакитних екранах українців. Куди зникла зірка?

Ні для кого не секрет, що Оксана Марченко та її родина переживають не найкращі часи. Політична діяльність чоловіка знаменитості Віктора Медведчука викликала чимало негараздів. Щоб відволіктися від усього бруду навколо, героїня статті створила авторську програму “Паломниця”, яка присвячена християнським цінностям, традиціям і людям, котрі віднайшли спасіння душі у вірі.

Проєкт Оксани транслюється лише на російському федеральному каналі “Спас” та на її YouTube. Більшість публікацій Марченко в Інстаграмі теж так чи інакше пов’язана з “Паломницею”.

Цього разу зірка виклала нове фото свого обличчя крупним планом, на якому позує в чорному светрі, великих окулярах, з хвилястою укладкою і лаконічним макіяжем. Не можна не зауважити, як молодо виглядає 48-річна ведуча – жодної зморшки немає. А у дописі Оксана поділилася мудрістю:

“Один священник настільки втомився слухати відмовки, чому люди не вважають за потрібне шукати віру та ходити до церкви, що склав по аналогії “Десять причин, за якими я не вмиваюся”.

Оксана Марченко стала паломницею
Оксана Марченко стала паломницею

Далі Марченко перерахувала ці 10 причин, серед яких є доволі цікаві. Наприклад, не вмиваюся тому, що не можу вирішити, яке мило краще. Тому, що змушували вмиватися в дитинстві. Або тому, що не хочу, щоб на мені заробляли виробники мила.

“Від себе додам, є люди, які мріють про омовіння, але не вмиваються просто тому, що у них немає де це зробити, але вони були б щасливі відчути на собі краплі чистої води, щоб відмити своє знівечене паразитами і брудом тіло й душу…”, – підсумувала Оксана.

У коментарях підписники не лише подякували Марченко за проникливі слова, а й осипали її копмліментами.

Популярне зараз

Схожі новини