37-річна Тіна Кароль притислася до свого менеджера Орлова та поклала голову йому на плече: “Схоже на кохання”

До мережі знову потрапили кадри, які змусили шанувальників вважати, що Тіна Кароль знаходиться у романтичних стосунках з своїм менеджером Павлом Орловим.

Не так давно мережею прокотилася хвиля чуток про те, що Тіна Кароль знаходиться у романтичних стосунках з піар-менеджером Павлом Орловим. Спричинили їх кадри зі святкування Нового року, де поп-діва з’явилася у компанії свого сина Веніаміна та вищевказаного чоловіка.

Кароль притислася до свого менеджера Орлова та поклала голову йому на плече

На кадрах знаменитість тримається з кавалером за руки, що вона собі не дозволяла навіть з молдавськом мачо Даном Баланом, з яким відверто фліртувала.

Кароль притислася до свого менеджера Орлова та поклала голову йому на плече

А 25 січня зірка відсвяткувала свій 37-й день народження і знову спантеличила мережу свіжими фотографіями з Павлом. На цей раз вони з’явилися на особистій сторінці в менеджера у соціальній мережі Instagram і через декілька годин були опубліковані на фан-акаунті, який присвячений творчості артистки. На знімку поп-діва обіймає Орлова, поклавши свою голову йому на плече.

Кароль притислася до свого менеджера Орлова та поклала голову йому на плече. Скріншот коментарів під публікацією фан-акаунту

Користувачі мережі одразу ж розцінили дану публікацію, як доказ їхніх стосунків, за що неможливо їх звинувачувати.

Нагадуємо, що знаменитість підозрювали у романі з Ігорем Коломойським та Даном  Баланом, але жодні з цих чуток не були підтверджені. Нещодавно зірка зізналася, що вийшла зі тривалих стосунків, але особисті свого обранця не вказувала. Зникнення артистки з телеканалу “1+1” активно пов’язують саме з розривом з Коломойським.

Схожі новини