37-річна дружина Дмитра Гордона Олеся Бацман відверто розповіла про шлюбний контракт: “Щось не подобається”

Нинішня дружина відомого українського журналіста Дмитра Гордона Олеся Бацман дала відверте інтерв'ю, у якому розповіла про стосунки з чоловіком та про шлюбний контракт.

Історія кохання Дмитра Гордона і Олесі Бацман сповнена чуток і домислів, адже журналіст не виставляє подробиці особистого життя на публіку. Лише нещодавно він нарешті розсекретив особистість своєї першої дружини, хоча вже одружений втретє на колезі по цеху Олесі Бацман, яка молодша за нього на 17 років.

Знайомство пари припало на 2009-й, а у 2011-му вони вивели стосунки з тіні. Це стало причиною появи пліток про те, що молода журналістка розлучила Гордона з його колишньою Оленою Сербіною. Та за словами Олесі, зустрічатися вони з Дмитром почали, коли обидва були вільними людьми.

Олеся Бацман і Дмитро Гордон
Чи є у Олесі Бацман і Дмитра Гордона шлюбний контракт

В новому інтерв’ю для YouTube-каналу “Олицкая” Бацман зізналася, що ніхто з них ні на які компроміси у шлюбі не йде, але не тому, що вони вперті, а тому, що між подружжям не виникає ситуацій, де необхідно шукати компроміс, і вони взагалі не сваряться:

“У нас ніхто ніколи не підвищує один на одного голос, у нас це не прийнято. Ні на дітей, ні на… А навіщо, якщо можна вирішити будь-яку історію, просто розмовляючи. Головне, ось як і з дітьми ми говорили, так само і між собою, – якщо щось тобі не подобається, скажи про це, не тримай в собі, не затягуй”.

Олеся Бацман розповіла про шлюбний контракт з Дмитром Гордоном
Олеся Бацман розповіла про шлюбний контракт з Дмитром Гордоном

Розподілом бюджету в сім’ї займається мама Олесі, а з приводу шлюбного контракту журналістка запевнила, що у них його немає:

“Коли в родині є з самого початку партнерство, коли кожен абсолютно самодостатній, у тому числі й у фінансовому плані, то я вважаю, що він не потрібен”.

Схоже, вдома у Гордона панує повна сімейна ідилія. До речі, пара виховує трьох спільних дітей, а всього у Дмитра семеро спадкоємців.

Схожі новини