Чому не спілкуються сестри Сумські, Сніжана Єгорова і Стася Ровінська, Зібров з сином: сімейні конфлікти зірок

В матеріалі Сенсації – знаменитості, які тривалий час перебувають у сварці з родичами.

Сніжана Єгорова і Стася Ровінська

Ведуча шоу “Твій день” на каналі 1+1 Стася Ровінська у публічному зверненні нещодавно зізналася, що давно не спілкується зі своєю матір’ю Сніжаною Єгоровою. Виявилося, найближчих людей віддалили різні світогляди та кардинально протилежна громадянська позиція.

Сніжана Єгорова переїхала до Туреччини
Сніжана Єгорова підтримує Путіна, через що з нею не спілкується старша донька Стася Ровінська

Днями екс-дружина Мухарського заявила, що підтримує Володимира Володимировича Путіна, після чого Ровінська була вимушена прокоментувати, як до цього ставиться.

Стася зауважила, що перестала спілкуватися з мамою також через деякі особисті причини, котрі виносити на широкий загал не хоче.

Донька Сніжани Єгорової Стася Ровінська зізналася, що не спілкується з матір'ю
Донька Сніжани Єгорової Стася Ровінська зізналася, що не спілкується з матір’ю

Ольга і Наталія Сумські

Сестри Сумські продовжують прославляти акторську династію родини своїм талантом, але між собою майже не спілкуються. В дитинстві Ольга і Наталя одна одну підтримували і багато часу проводили разом, проте з віком теплота у сестринських стосунках зникла.

“Можливо, темп життя, можливо, професійно, але щось якось воно так склалося. Політична тема може теж вплелася”, – розповідала Ольга Сумська в інтерв’ю Талі Калатай.

Як виглядає батько Ольги та Наталії Сумських
Сестри Сумські майже не спілкуються

Наталія не поділяє бажання молодшої сестри висвітлювати все своє життя у соціальних мережах, а також різко ставиться до зйомок для російських серіалів.

Павло Зібров та його син Сергій

У бесіді з Аліною Доротюк Павло Зібров зізнався, що майже не спілкується з дорослим сином від першого шлюбу. Сергій, так звуть спадкоємця артиста, теж не проявляє ініціативи та не підтримує зв’язку не лише з батьком, а й з молодшою сестрою Діаною і другою дружиною батька Мариною.

За словами Павла Миколайовича, коли син був молодший, бачився з татом, однак з віком спілкування припинилося:

“Я навіть не знаю, як це можна пояснити. В принципі, у мене своя сім’я, свої гастролі, свої проблеми, так що ходити в гості сім’ї свого сина від першого шлюбу в мене немає часу. І йому не цікаво було, якісь ревнощі – друга жінка в мого тата. Не важливо, хто там винен, не винен. Так воно склалося, так воно пішло”.

Павло Зібров
Павло Зібров не підтримує стосунків з сином від першого шлюбу

Варто зауважити, що перша дружина Зіброва сама від нього пішла до молодого коханця, хоча співак намагався зберегти сім’ю навіть після її зради.

Популярне зараз

Схожі новини