38-річного Григорія Решетніка помітили на холостяцькій вечірці: невже статусу зразкового сім’янина настав кінець?

Григорій Решетнік полюбився всім глядачам "Холостяка", а тепер вже й "Холостячки". Та невже у самого ведучого зараз теж у житті починається період, коли він почне знову шукати собі пару?

Григорій Решетнік. Герой цього матеріалу зарекомендував себе, як справжній сім’янин. Чоловік зміг побудувати міцну родину, а й згодом зайнятися вихованням трьох чудових карапузів. Найстаршому Івану скоро вже виповниться 9 років, а менший буде святкувати 2-річчя.

Що ж, важко й дійсно не захоплюватися мудрістю та вірністю цього чоловіка. Втім, нещодавнє його сторіз в Інстаграмі може похитнути його образ зразкового сім’янина. Чоловік показав сміливе відео з вечірки, де гуляв у компанії інших жінок.

“Холостячна тусовка”, – значиться на відео.

38-річного Григорія Решетніка помітили на холостяцькій вечірці

У яких стосунках Григорій Решетнік зі своєю дружиною?

У 2010 році шоумен, ще до піку своєї популярності одружився з красунею і розумницею Христиною. Познайомилася пара дуже прозаїчно: на роботі. Ніхто й здогадатися не міг, що вона дуже скоро стане не просто підтримкою та опорою ведучого, а й народить йому трьох синів.

До речі, на вечірку холостяків вона також була запрошена. Виявляється, подружжя прийшло на допрем’єрний показ фільму “Вийду за тебе”.

Примітно, що Христина і Григорій обрали для виходу у світ яскраво-червоні светри, майже однакові. Це дуже підкреслює, що ця пара – родина.

Не обійшлося і без кумедних моментів. Так, як обраниця Решетніка стала популярною блогеркою, вона не могла втриматися, аби не порадувати прихильників своїми розкішними світлинами. Фотографував її коханий, а зняли це дійство гості заходу.

38-річного Григорія Решетніка помітили на холостяцькій вечірці

“Як зробити дружині довгі ноги знає Гриша Решетнік”, – підписали з гумором у мережі відео.

Мріє вже родина також і про донечку.

Схожі новини