Батько Жанни Фріске пояснив, чому онкохвора Анастасія Заворотнюк досі тримається: “Знайшли ліки”

50-річна Анастасія Заворотнюк уже понад три роки веде боротьбу з онкозахворюванням. 2018 року в актриси виявили гліобластому — рак головного мозку. Зірці серіалу “Моя прекрасна няня” зробили операцію в Німеччині, а потім вона повернулася до Росії, де продовжила лікування. Наразі про стан здоров’я артистки інформації мало, оскільки рідні вважають за краще не коментувати цю тему.

Батько Жанни Фріске пояснив, чому онкохвора Анастасія Заворотнюк досі тримається

Анастасія Заворотнюк
Батько Жанни Фріске пояснив, чому онкохвора Анастасія Заворотнюк досі тримається

Від схожого захворювання у 2015 році померла Жанна Фріске. Вона спромоглася лише два роки протистояти хворобі, яку у неї виявили практично відразу після народження єдиного сина. Нещодавно батько співачки Володимир Фріске висловив думку, чому його дочка не змогла довго боротися із раком.

“Жанна була неоперабельною, а Заворотнюк вчасно зробили операцію”, — нарікав він.

Жанна Фріске
Батько Жанни Фріске пояснив, чому онкохвора Анастасія Заворотнюк досі тримається

За словами Володимира Фріске, він радий, що Анастасія Заворотнюк виборює своє життя. Батько співачки зізнався, що захоплений сім’єю актриси, яка стоїть на варті її спокою, захищаючи від уваги громадськості.

Батько Жанни Фріске також розповів, що зараз намагається стежити за тим, які методи боротьби з раком мозку використовують лікарі. Незважаючи на те, що його дочку вже не повернути, він хотів би розібратися у цьому питанні.

“Напевно, вчені сьогодні шукають нові препарати для лікування подібних хворих. Я намагаюсь вникати у цю тему, читаю літературу. Але поки не знайшли ліки, які повністю допомагають”, — зазначив він.

Популярне зараз

Схожі новини