“Все пройшло достойно”: 36-річний Віталій Козловський пережив важливі зміни у житті, які змінюють його кар’єру

Віталій Козловський – один із улюблених артистів на українській сцені. Свою популярність він здобув завдяки перемозі спочатку в шоу “Караоке на Майдані”, а потім і “Шанс”. Саме з цих проєктів розпочався зірковий шлях артиста, який на сьогодні носить звання заслуженого.

Цікаво, що юнак міг би й не досягти такого успіху, якби йому не посміхнулася удача в 2002 році – саме тоді він потрапив на око продюсерові Ігорю Кондратюку в “Караоке на Майдані”. За декілька місяців до цього Козловський вступив до Львівського університету на факультет журналістики й гадав, що саме ця сфера стане справою усього його життя. Однак, як ми знаємо сьогодні, життя майбутньої зірки перевернулося на 180 градусів, а Віталію вдалося стати одним із найпопулярніших артистів України.

Віталій Козловський
Віталій Козловський

Не зважаючи на успіх, співак не зупиняється та всіляко вдосконалює свої вокальні навички. Так у своєму особистому блозі Віталій поділився новиною – він здобув другу вищу освіту і тепер є фахівцем з естрадного співу. За словами Козловського, захистом магістерського диплома у Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтв він залишився задоволеним.

“Не виспався, не поснідав, але все пройшло гідно”, – написав зірковий студент.

Виконавець також розповів, що він вирішив продовжити навчатися, коли почалася пандемія.

“І Всесвіт незабаром відреагував на це моє бажання. Мені надійшла пропозиція викладати вокал у Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтв. Я погодився, бо маю величезну практику. Але вирішив паралельно навчатися на відділенні вокалу”,  – поділився Віталій.

Схожі новини