Аліна Гросу не приховує обурення: колишній чоловік-альфонс одружився і став батьком, а Полянський “тягне резину”

Відома українська співачка Аліна Гросу вперше прокоментувала свої стосунки з Олександром Комковим після розлучення. Усі деталі дізнайтеся в нашій статті.

Декілька років тому український шоу-бізнес сколихнула неймовірна новина. Виявляється, Аліна Гросу розлучилася з чоловіком Олександром Комковим, з яким не прожила у шлюбі і року. Офіційною причиною розлучення стала зрада молодої людини співачці.

Аліна Гросу показала, як розважалася з Полянським 3 роки тому
Колишній чоловік Аліни Гросу одружився і став батьком

За словами артистки, її обранець попросив у неї перерви для того, щоб налагодити стосунки з іншою жінкою, а коли його плани не реалізувалися, він повернувся до дружини. Однак, Аліна не хотіла приймати чоловіка назад.

У єдиному інтерв’ю, яке Олександр дав журналістам після розлучення, він заявив, що Аліна Гросу дарма сказала, що ініціатива порвати належала йому, так як вони нібито вирішили розійтися разом.

Колишній чоловік Аліни Гросу одружився і став батьком

Після цього про нього не було чутно майже нічого. Чоловік закрив особисту сторінку в соціальній мережі Instagram, тому дізнатися про нього будь-які деталі неможливо. Однак Стасі Ровінській вдалося розговорити Аліну у прямому ефірі програми “Твій день”.

Колишній чоловік Аліни Гросу Комков виявився зовсім не таким, яким його виставила зірка
Колишній чоловік Аліни Гросу одружився і став батьком

На обличчі співачки розігралася справжня буря емоцій, але вона взяла себе в руки і заявила, що виявляється Олександр вже одружений і навіть став батьком. У той самий час вона обурилася, що її звинувачують у тому, наскільки швидко вона забула про екс-коханого і переключилася на Полянського.

Колишній чоловік Аліни Гросу одружився і став батьком

До речі, Аліна не приховує — подумує про сім’ю та дітей з Романом, але поки що пара не готова до таких серйозних кроків.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини