31-річна Аліна Астровська вагітна первістком: випускниця “Фабрики зірок” показала великий живіт і батька дитини

Українська співачка і телеведуча Аліна Астровська вагітна і вже скоро народить первістка. Випускниця "Фабрики зірок" у новій фотосесії показала свій животик.

Аліна Астровська народилася у 1989 році в Донецьку. З самого дитинства вона уявляла себе акторкою, любила співати, сама писала пісні, вірші і танцювала. Після закінчення школи майбутня зірка вивчала міжнародний туризм та PR-технології, але творчість не закинула.

У 2007 році Аліна спробувала свою вдачу на першій українській “Фабриці зірок”, однак перший кастинг був провалений. Дівчина руки не опустила і повернулася на відбір вже у третьому сезоні – цього разу вдалося.

Як фабрикантка Астровська проявила себе талановитою артисткою. Спеціально для неї Костянтин Меладзе написав пісню “Не с тобой”, яка довго трималася в хіт-параді. У 2012-му Аліна стала учасницею жіночого гурту “REAL O”, звідки через 5 років пішла, щоб розпочати сольну кар’єру.

Після Фабрики зірок Аліна Астровська співала у гурті REAL O
Після Фабрики зірок Аліна Астровська співала у гурті REAL O

Також вона з’являлася у багатьох телешоу, включаючи й “Орел і решка”, її співведучим був давній друг по “Фабриці” Коля Сєрга.

Паралельно з розвитком себе як артистки, Астровська не забувала і про особисте життя. У 18 років вона вперше вийшла заміж за футболіста. Шлюб довго не протримався через закоханість чоловіка в іншу жінку. Друге весілля Аліна зіграла у 2016-му і на два роки, а зараз вона щаслива дружина музиканта і телеведучого Антона Лаврентьєва, якому скоро народить первістка.

Вагітна Аліна Астровська показала живіт і свого чоловіка
Вагітна Аліна Астровська показала живіт і свого чоловіка

Вагітна Аліна Астровська намагається закарбувати в пам’яті якомога більше моментів при надії, тож в її Інстаграмі часто з’являються результати нових фотосесій.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини