Чим учасниця “МастерШеф. Битва сезонів” Катерина Велика заробляє шалені гроші та як виглядає її чоловік-багатій

"МастерШеф. Битва сезонів" зібрав на кухні найяскравіших учасників за всю історію проєкту, однією з яких стала фіналістка п'ятого аматорського сезону Катерина Велика.

Катерина Велика – успішна та впевнена в собі жінка, яка раніше володіла туристичною фірмою, тож і сама багато подорожувала у найрізноманітніших куточках світу. Своє особисте життя Катя будувала довго – майбутній чоловік намагався привернути її увагу п’ять років. Зрештою йому вдалося підкорити серце красуні, хоча сама вона жартує – заміж вийшла заради прізвища, щоб стати Великою.

Чоловік Катерини – експерт з інвестицій, стартапів і криптовалют Андрій Великий. Він має великий досвід інвестування у галузі криптовалют, тож зараз пара живе в розкоші та продовжує нарощувати свій капітал.

Як виглядає чоловік Катерини Великої з МастерШеф
Як виглядає чоловік Катерини Великої з МастерШеф

Цікаво, що Андрій молодший за Катю на 5 років. Тим не менш, вона вирішила довірити обранцеві роль головного в родині. Ба більше, подружжя підписало договір, у якому зазначено, що усі важливі сімейні рішення приймає чоловік. Так одного разу Велика все кинула та слідом за коханим переїхала у Відень, столицю Австрії, де вони прожили 5 років.

Катерина – справжній гурман. Вона давно мріяла стати учасницею “МастерШеф”, однак Андрій був проти. Як мудра жінка, вона пішла на хитрість та поставила благовірного перед фактом – або бере участь в проєкті, або влаштовується на роботу офіціанткою. Вочевидь, чоловік погодився на перше.

Як виглядає чоловік Катерини Великої з МастерШеф
Як виглядає чоловік Катерини Великої з МастерШеф

Як в аматорському сезоні, так і у “МастерШеф. Битва сезонів” Катя не приховує від учасників та глядачів своєї заможності. За словами суперників, Велика приїздить на зйомки ледь не щодня на різних автомобілях – недешевих і елітних. За небідним життям Катерини також можна спостерігати в її Інстаграмі.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини